Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Világ életemben el akartam...

Világ életemben el akartam menni itthonról, de most, hogy itt az alkalom, beparáztam. Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Van egy lehetőség, vagyis nem is egy, hogy végre kitörjek innen, de valahogy elment a kedvem, vagy nem is tudom. :S


Talán csak az újtól félek?


2011. szept. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem nemvagy biztos magadban. Én mennék,minden álmom ,hogy 1x külföldön éljek,utazzak, autóstoppal körülutazzam a világot. menj el,max visszajössz ha nem okés : )


17/F

2011. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hàny éves vagy és hova, miért akarsz elmenni?
2011. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok. Külföldre au pairnek.
2011. szept. 8. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodàlom, hogy egy kis félsz merült fel benned, hiszen a mai vilàgban màr van is mitõl. Azért jól gondold àt, hogy kibirod-e a hazàd, csalàdod nélkül stb.
2011. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj csak. nem fogod megbánni. szerintem csak az újtól félsz. Én voltam már kint, igaz csak pár hétig, de többfelé, konferenciák meg kutatómunka miatt. amíg a nyelvet beszéled nem nagyon lehet baj.Persze ha csak angolul beszélsz, az is bőven elég. A külföld pont ugyanolyan mint itthon, csak kevésbé koszos. De a tömegközlekedés jó drága, 2 euró alatt egy jegyet nem úszol meg. Franciáknál meg véres a marhasült. fuj. Berlint meg Darmstadt-ot meg tudtam szokni. Nekem semmi nem hiányzott. A helyi jogszabályoknak mondjuk utána kéne nézned a munka vállalás miatt.Az emberek szerintem kint is pont ugyanolyanok: ha normálisan viszonyulsz hozzájuk, ők is viszonozzák.
2012. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!