Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baromság lenne ugy elmennem...

Baromság lenne ugy elmennem itthonról hogy a szüleim azt hiszik máshol vagyok? (szomszéd megyébe mennénk) továbblent

Figyelt kérdés

barátnömmel azt tervezgetjük hogy felmegyünk zegre. gyakran járok oda szóvan tudom az utat stb.. de viszont anyám elég szigorú, még ide a városba is csak ugy enged el hogy max 1-2 órára.-.-

és egész nyáron ez volt:S

elakarok kicsit menni otthonról, elegemvan a bezártságból. egésznap csak itthon punnyadok de anyám nemfogja fel hogy ez nekem sz*r -.-:S sé titokban szeretnénk felmenni. tehát hogy addig a szüleim ugy tudnák hogy a barátnömnél alszok.


2011. aug. 21. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nagyon rossz ötlet,mert ha valami bajod lesz,őket veszik elő,ráadásul soha többet nem bíznak meg benned és akkor sehova nem mehetsz egyátalán
2011. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából azért nem kéne ezt tenned, mert mivan ha valami történik veled, a szüleid meg abban a tudatban vannak hogy a barátnődnél alszol? Próbálj velük beszélni, hogy engedjenek el. Hány éves vagy amúgy?
2011. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne! Először is visszaélsz a szüleid bizalmával, másodszor pedig ha baleset ér akkor nem fogják tudni hogy hol keressenek. Csúnya dolog hazudni a szüleidnek, pláne egy ilyen kis dolog miatt.
2011. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

14/L

már probáltam velük beszélni, de mintmár mondtam a városba is csak max 1 órákra engednek el. és akkoris ugy hogy 1 héten max 2.:S

amugy nemtudom mi baj történhetne, csak a busz miatt parázok hogy mivan ha lekésem, rosszra szállok fel, nemtom meikről indul stb:S de máár télleg nagyon unom ezt az itthoni punnyadást:||

2011. aug. 21. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Szerintem ez nagyon nem jó ötlet.Nem akarok beleszólni a dolgaidba,de (mint ahogy már ezt sokan elmondták előttem) az Ördög nem alszik.Bármi bajod esik,a barátnődet is kérdőre vonják,ráadásul a szüleiddel való jó kapcsolatnak annyi.Inkább beszélj Velük hogy ez így Neked nagyon sz*r,és engedjen el,óránként hívod,vagy ilyesmi,de szerintem ne csinálj olyan dolgot ami veszéllyel és a szüleiddel való kapcsolatba kerül (saját tapasztalat!!)

2011. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok,még csak 14 éves vagy egy kislány,szóval érthető,hogy a szüleid nagyon vigyáznak rád,nem kell semmit elsietni nagyobb leszel többet engednek,menj inkább tényleg a barátnődhöz,amúgy rengeteg mindent lehet csinálni 14 évesen,nem kell elszökni,bulizni stb.
2011. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy féltenek a mai vilàgban egy 14 éves lànyt. Inkàbb mondj el mindent õszintén, vagy kérd meg õket, hogy vigyenek el ök.
2011. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó ötlet, mert ha nem ismered a buszokat könnyű rosszra szállni, aztán meg későn kerülsz elő és a szüleid rájönnek, hogy hazudtál és többet még azt a keveset sem fogják engedni. Esetleg beszéld meg anyukáddal, hogy vigyen el téged meg a barátnődet és amíg ti a ellesztek a városban ő mondjuk vásárolgasson, vagy vigye el ő is egy barátnőjét . Aztán majd egy megbeszélt időpontban találkoztok, utána meg tényleg ott aludhatnál egy barátnődnél (azt azért csak megengedi) és akkor lesz egy napod távol a házatoktól :)
2011. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!