Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom ma öngyilkossággal...

A párom ma öngyilkossággal próbálkozott, de TELJESEN VÉLETLENÜL pont arra sétáltunk el barátnőmmel. Nem birom már mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

kort nem írok lényeg, hogy már jópár éve nagykoru.. több éve vagyunk együtt, de depresszióban szenved..többször szedtem már le ablakból,többször véste magát tele szilkokkal stb, ezt eddig figyelemfelkésnek is vehetnénk..

de ma..elment "dolgozni" és sétáltunk barátnőmmel és ott ült.. egy teljesen idegen helyen..odarohanok hogy minden oké e..akkor látom a gyógyszereket és az alkoholt mellette... szóval ez már nemfigyelem felkeltés volt..mitcsináljak? orvos szóba sem jöhet nála..egyszerűen kikészít idegileg :'( ..nemakarom bármibaja legyen..mondtam neki ha tényleg meg akarsz halni akkor együtt..NEM tudnék élni nélküle.......Ti mit tennétek?


2010. aug. 15. 21:54
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos itt más nem segíthet csak egy jó psziholugus.

De mi a problémája ami elől menekül??Miért nem tudsz rá hatni??

2010. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Miaz, hogy orvos szóba sem jöhet nála?Hát ez vagy kamu vagy nem tudom,vidd orvoshoz minél hamarabb
2010. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
A depressziós betegeken a körülöttük lévő emberek nem tudnak segíteni. El kell vinni pszihológushoz, az ír fel neki depresszióra gyógyszert. Esetleg az orvos elküldi, egy terápiás csoportba. Ott pedig biztos, hogy meggyógyul. Ha nem látja orvos akkor, a depresszió nem fog csak úgy elmúlni, főleg ha volt neki több öngyilkossági kisérlete. Ha ennyiszer megtette volna, akkor kezelés nélkül 100%, hogy ennek nem lesz jó vége...
2010. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%
Pszichológus nem írhat fel gyógyszert! Hozzá nem érdemes menni. A pszihiátriára kell beutaltatni!
2010. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
72%

Én is csak azt tudom írni, hogy pszichológus!

Ja és az antidepresszánsok csak felerősítik az öngyilkossági hajlamot! tehát vmi komoly szakembert keress!

2010. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Pedig figyelemfelkeltés volt. Azt mondod, dolgozni ment vqalahova. És pont ott lett öngyilkos, amerre tik sétáltok. Éz véletlen? Nem, ez betegség. Mit jelent az, hogy orvos szóba se jöhet nála? Hát, cipészhez hiába viszed....
2010. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%
kamu...ha tényleg így lenne, akkor a mentőket hívtál volna, a kórházban meg pszichiáter látta volna el többek közt
2010. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, egy jó csoport segít. Ha kell akkor gyógyszer segítsége is szóba jöhet. Szakember segítsége szükséges.
2010. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
már szóba hoztam, mondta felejtsem el ő nembeteg.. csak nem akar élni.. mer elb@aszta az életét.. kirugták 10.be a suliból,utána újrakezdte szeptemberbe, onnan eljött mer tele volt cigánnyal..és fenyegették,mer rocker volt akkor még... utána egy estibe,ahol szintén az egyik kitörése miatt nem ment el vizsgára, így kirugták , most meg elment dolgozni,de 3műszakos és nincs kedve semmihez.. tudom most erre az lesz a válasz,ha semmi se jó neki haljon meg.. de én ezt nem így gondolom..szeretem,és kitartok mellette..és álmomban se gondoltam volna hogy pont ma.. mer reggel még mosolyogva ment be melózni..félek,hogy baja lesz bármelyik percben..:'(
2010. aug. 15. 22:07
 10/39 anonim ***** válasza:
36%
Pszihológus is írhat fel gyógyszert -.-
2010. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!