Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki próbálkozott öngyilkosságg...

Aki próbálkozott öngyilkossággal, vagy több év alatt "gyógyult" ki egy személyiségzavarból az később élhet még teljes életet?

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok hogy tud e a volt barátai szemébe nézni , a vicceken valóban nevetni , végigmenni egy útcán hülye gondolatok nélkül ... lehetséges ez , vagy ezzel már együtt kell élni mostantól?
2010. dec. 24. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam,és simán mindenki szemébe tudtam nézni utána.Személyiségzavarom még nem volt,ahhoz nem tudok hozzászólni.
2010. dec. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet teljes áletet élni,nekem már családom is van,imádom őket.De azok a gondolatok mindíg ott lesznek a fejedben,csak tudni kell elnyomni őket.
2010. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az OFFért, és nem okoskodás a célom, hanem a meglátásom az, hogy a gondolatok elnyomása nem jó megoldás, ugyanis egy ideig jónak tűnik, de egyszer csak megsokszorozott erővel, és lehet, hogy egy váratlan helyzetben törnek elő...és ez már komoly következményekkel is járhat. Célszerű felkeresni egy független személyt (pl. pszichológus) és vele átbeszélni ezt. A pszichológushoz nem csak akkor lehet menni, amikor már nagyobb baj van.
2010. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony! "Elnyomni" olyan, mint szőnyeg alá seperni a szemetet......!
2010. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!