Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni az egyik nagyon jó barátnőmnek aki öngyilkossággal próbálkozott?

Figyelt kérdés
a szerelme összejött egy csajjal, úgy hogy bnőmmel találkozgatott és teljesen elhitette vele hogy lehet valami köztük, meg is csókolta, sokat bókolt neki. aztán csak a semmiből lett egy barátnője. bnőm teljesen kiborult, mivel szerette/szereti ezt a fiút és megpróbálta megölni magát szerencsére nem sikerült viszont nagyon szeretnék neki segíteni, de nem tudom mit mondhatnék neki.
2010. ápr. 10. 19:10
 1/9 nielindi ***** válasza:

inkább adj neki egy borotvapengét vagy egy pisztolyt.

vagy rángasd ki az álomvilágbol, m igy minden pasi után meg akarja majd magát ölni, hülye idiota...

2010. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem azér akarta megölni magát mert szerelmes lett, hanem mert átb*szták te nagyonokos
2010. ápr. 10. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeség miatt öngyilkosnak lenni! Hányszor fog még csalódni az életben! És nem csak szerelmi téren. Majd jön hogy nincs munka, nem tudja fizetni a számlákat, elviszik a házat a feje felől. Vannak ennél rosszabb dolgok is, mégis átvészeljük őket. Ezt értesd meg vele.
2010. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt kellene megértenie, hogy semmilyen pasi, sőt effektíve a szerelem sem éri meg hogy eldobja az életét.


Vagy pedig tudasd vele, hogy ez egy rettentően önző dolog.

Csak azért mert neki most nem jött össze egy kapcsolat, megölné magát, jó lenne, ha gondolna a szüleire és a barátaira.


Az elsőnek meg: Az ilyen bunkó egyéneket ki kéne irtani a földről egyesével, és valami nagyon fájdalmas módszerrel!

2010. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele az életről,hogy mi minden jó történhet még vele,azon kívül hogy most rossz történt.Az élet nem 1 "vattacukor" édes,könnyű.Hát ez hülye példa volt de gondolom értetted.És hogy ha megöli magát hány embernek fájna,családa tönkremenne,csak nem ezt akarja?Szerintem nem.


13/F royo

2010. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nielindi ***** válasza:

nem is azt irtam, h a szerelem miatt...

1x csalodott, és a srác semmi konkrétat nem mondott, csak, h lehetne valami. meg egy csoktol és pár boktol igy elszállni... tudod van ez igy, amikor találkozik egy olyan lánnyal a pasi, aki igazán tetszik neki. akkor mindegy, h hány csajt hülyitett még. ilyen az élet.

2010. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarod h öngyilkos legyen??

Öld meg te!!

És akkor nem lesz öngyilkos:dxD

Meg amúgy is terhes vagy

2010. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt soha se értettem "megpróbálta megölni magát szerencsére nem sikerült.." ha én megakarom ölni magam akkor meg is ölöm magam, nincs olyan,hogy nem sikerül. Aki hülye az meg hajjon meg.
2010. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezen segíteni elég nehéz mivel igazából csak arra vágyik, hogy felhívja magára a figyelmet ami meg is történik csak nem úgy ahogy azt ő szeretné. A környezete nem fog körülötte ugrálni, hogy ugyan már nehogy hülyeséget csináljon. Inkább csak szánalmat kelt az emberekben és egy idő után mikor leesik neki, hogy felesleges ez az egész. Te pedig ha nagyon segíteni akarsz akkor napi 3 millió szor elmondod neki, hogy : ne foglalkozzon a sráccal, nem ál meg az élet emiatt, te ott vagy akire számíthat
2014. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!