Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak barataim, de ok nem...

Vannak barataim, de ok nem igazi baratok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szemembe mondjak, hogy "te vagy a legjobb baratnom", meg "i love you", masnap meg mar hazudoznak mindenrol. Szerintetek mit tegyek? Hol tudnek igazi baratokat szerezni? (Amugy ezeknek a baratoknak nem is annyira elvezem a tarsasagat)
2010. aug. 16. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell,hogy keserítselek.Nem úgy megy ez a dolog,hogy mondjuk leugrok a balatonra,mert ott vannak az igazi barátok.Nagyon kevés az igazi barát,és az élet sodorja (vagy nem)feléd.Álbarátokkal nem érdemes foglalkozni,de azon is elgondolkodhatnál,hogy mért nincs legalább egy igaz barátod!Te,hogy állsz az emberekkel?
2010. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En mindent megteszek ertuk(majdnem mindent,mert azert mindent nem lehet)es probalok jo baratjuk lenni.de latom ok nem viszonozzak.
2010. aug. 16. 12:37
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Tudom mit érzel, mert velem is ez van. Csak azért kellek a "barátaimnak", hogy kihasználjanak. Csináljam meg nekik ezt meg ezt. Pl. házi, doga(igen, oldjam meg én...-.-)stb.stb.

Nagyon unom, és nagyon el vagyok emiatt keseredve.

Erről nem tehetünk, bekerültünk egy adott közösségbe (pl. osztáy) ott nem nagyon tudunk mit csinálni. Esetleg elmenni a suliból. De szerencsére végzős vagyok, már nem kell sokáig szenvednem.

Járj el más közösségekbe is, hátha akad valaki, aki az igaz barátod lesz:) Én is ebben reménykedem:)

2010. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi!
2010. aug. 16. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Barátkozzatok össze (kérdező,és második válaszoló),hátha lesz belőle barátság,ha meg nem,semmit nem veszítetek.:-)
2010. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!