Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, a férjetek próbálkozik egy kolléganőjénél (persze azt állítja, csak barátok), és ti otthon vagytok a 2 hőnapos bébivel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 07:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
18%
Az már rég rossz, ha nem bíztok egymásban és nem hiszed el a férjednek amit mond! Előbb kellett volna gondolkodnod!
2011. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
23%
Semmit, eleve meg sem házasodnék soha. Nem tudom, hogy képesek elhinni emberek, hogy majd 30 évig csak velük lesz a párjuk együtt, na persze. Pl. a férfiak legalább 30%-a már a házasság első évében megcsalja a párját. Erről ennyit.
2011. okt. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
9%
magadban keresd a hibát, lehet nincs sex
2011. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
74%
Kettőn áll a vásár. Hiába próbálkozik, ha a másik elutasítja. Lehet, hogy tényleg csak jó munkatársi kapcsolat van köztük, és te kombinálsz feleslegesen. Amíg nem tudsz konkrétumot alaptalan a vádaskodásod, és lehet, hogy pont ezzel kergeted bele egy olyan helyzetbe, amivel elrontod a kettőtök jó kapcsolatát.
2011. okt. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
90%

Tipikusak a válaszok: támadóak.


1) nem kell ahhoz házasnak lenni, kedves egyik válaszoló, hogy ilyesmi történjen az emberrel. Elég együtt élni valakivel. a megcsaláshoz meg még együttélés sem kell, ahhoz elég járni.


2) már miért lenne a nő hibája?? 2 hónapos bébivel kevés nő szokott vad orgiákat rendezni. A hormonháztartása nem állt még vissza a normális kerékvágásba, lehetnek még fájdalmai, és biztos hulla fáradt. aki ilyesmit ír, az egy pillanatig sem gondolja végig a válaszát, hanem odaveti, amit a nullagyak szoktak.


Kérdező: honnan tudod, hogy próbálkozik és nem csak tényleg barátok?

Az én férjemnek vannak női barátai, ismerem és kedvelem én is őket, és tudom, hogy tényleg nincs ennél többről szó. Te miből gondolod, hogy a férjed nem csak barátkozik?

2011. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
66%

HÚÚÚ!!

A férjed csak ne nagyon barátkozzon,hanem munka után tiplizzen haza a családjához!!!

Jó neki,hogy egy pici baba mellett van ideje más nőkkel barátkozgatni!

Én a helyedbe elejét venném a dolgoknak!Nehogy ebből a barátkozásból más is legyen!!

2011. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
30%
Kijavítanám a 7:47-es válaszát: hármon áll a vásár ilyen esetben, sőt, négyen, ha a nőnek van párja. Kisbabával nagyon nehéz, valószínűleg még nem állt vissza a szexuális életetek, lehet depressziós, stb. Ha első gyerek, akkor különösen figyelj arra, hogy feleség, nő is legyél, ne csak anya. Hibás az a férfi, aki így akarja megoldani a személyes problémáit, de hibás az a nő is, aki nem veszi észre, hogy az első gyerek érkezése egy kapcsolatba a férfinak tudat alatt valahol hatalmas trauma. Tehát rajtatok áll, mi lesz. Én leülnék vele beszélgetni, megbeszélni higgadtan a dolgot.
2011. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:48


Igen, sejtettem, hogy lesz valaki, aki nem fogja el, hogy mit írtam. Igen, csak ugye házasságnál örök hűséget fogadsz, és tovább tartanak, mint egy sima kapcsolat. Nem írtam sehol, hogy párkapcsolatban nem lehet megcsalni a másikat, csak ugye házasság előtt fogadalmat tesznek.

2011. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés, hogy KI állitja, hogy a férj próbálkozik a kolleganönél? MErt könnyen lehet, hogy csak valaki össze akar benneteket ugratni.
2011. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként onnan látszik, hogy a válaszolók többsége nő, hogy elkezdenek minden választ lepontozni, de cáfolat, érvelés, vagy kifejtés az már luxus. Gyerekesek vagytok.
2011. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!