Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is sértenének az...

Titeket is sértenének az alábbi megjegyzések? Szólni nem merek, mert abból világháború lenne.

Figyelt kérdés
Napokban olvastam nem is egy ilyen panaszt, hát most én jövök. Nagymamám 3 éve az utcánkban lakik. Hetente egyszer muszáj átmennem, mert akkor megharagszik és mindig mondja, hogy "Na ezek a drága unokáim se képesek átjönni soha...". Általában én megyek el hozzá, nővéremnek nincs ideje 2 órát társalogni vele... Ma is átmentem délelőtt hozzá, beszélgettünk... És mostanában folyton felhozza, hogy nem jó az alakom, persze szájhuzogatva odacsempészi a kijelentése mellé hogy "Csinos vagy". Na és amikor átmentem és felhozta az előbbi témát, egyszer csak elkezdi hogy "A nővéred mindig is vékony volt és vékony is marad, te már kiskorodban is kövér voltál, az is maradsz..." Annyira felb*szott, hogy az nem kifejezés. Majdnem elsírtam magam. Mi az, hogy mindig is kövér maradok? Egy az, hogy sporolok, napi egy edzésem van. Ráadásul pont az edzésről mentem hozzá... Másik meg hogy még csak 160cm vagyok 100%, hogy fogok még nyúlni. Nővérem is 170-175cm... Teszek ellene, hogy ne így legyen... Meg nyomta ott a szöveget, hogy milyen kövér vagyok. Majdnem otthagytam... Tényleg nem valami vékony az alkatom, de mért kell lerombolni az önbizalmamat? Úgy jöttem haza, hogy nem érdekel a sport, abbahagyom, lesz*rom az egészet... De már így is egy hónap alatt leadtam 3kg-ot. Jelenleg 55kg vagyok, és már említettem hogy 160cm. 14/L
2010. aug. 16. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

igen : / ez nem volt szép.Azért az én nagymamám nem mondana ilyet.Neked meg ennyiért nem kell lemondanod a sportról : )

Csináld csak.Én is ideges lettem volna ....: |

nyugi még fogsz nyúlni ;) hajrá.És ne érdekeljen semmi ilyen kritika.

2010. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ne foglalkozz vele! Nekem a nővéreim mondogatják hogy mekkora úszógumid van, mekkora a p*csád stb.. És mellesleg én is 160 cm vagyok és 53 kg. Nem nézhetsz ki valami fúh de rosszul mert TUDOM hogy én nem vagyok kövér, persze karcsú sem, de rám általában mindenki azt mondja hogy jól nézek ki.
2010. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyeneket nem szabad a szívedre venned. Inkább kérdezz vissza, hogy" mama és te mindig ilyen öreg és ráncos voltál?":)
2010. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled! Nekem 30(!) éve mondta az egyik tanárom, hogy sose fogok lefogyni, máig emlékszem a jelenetre! Pedig nem lett igaza:):):)
2010. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
mondd meg a nagyinak, hogy te legalább nem anorexiás ribanc vagy ,hanem sportos csaj ;)
2010. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

sportolj csak.a nagymamák ilyenek.nekem is van egy ugynilyen nagyim aki ilyen.atttólmég szeretem de az ilyen megjegyzésekkel nem kell foglalkozni.ugyan minden ember testén máshogy oszik el a súly de az 55 nem veszett sok ,le lehet fogyni,a napi szintű sport pedig nagyon sokat segít.

fel e fejjel.:)

2010. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

az én mamám is beszólogat nekem állandóan hogy milyen kövér vagyok és hogy nem ártana fogynom meg sportolnom


ha meg nem ezzel szekíroz akkor meg hogy néz ki a hajad mért kötötted össze mért úgy van összetűzve mért van kiengedve mért vasalod ki mért göndöríted be mért ilyen színűre festetted mikor mostad meg a hajad


vagy ha nem ez akkor meg :


hogy néz ki a körmöd mért ilyen nagy vagy mért ilyen kicsi milyen papucsod van én biztos szégyelnék ilyenbe kimenni az utcára (fél éves papucs teljesen jó )


és még sorohatnám én már nem foglakozok vele ráhagyom igaza van mindenbe haza jövök le van szarva mit mondott el is felejtem és kész próbáld ezt ki :D


16/L

2010. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is beszólt egyszer én meg mondtam neki, hogy akkor meg ne csodálkozzál, ha nem jövök. Azóta kedves.
2010. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudod az öregeknek mindennel bajuk van, szerintem ne hallgass rá, ha jól érzed magad a börödben, akkor ne hagyd, hogy lelombozzon.
2010. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondok neked valamit.

Én is 160cm magas vagyok,és bármit megadnék,hogy 55 kg legyek mint te..

Szóval ne érezd magad kínosnak,és ne hagyd abba a sportot.

Nem vagy kövér,sőt biztos vagyok benne,hogy nagyon szép alakod van..ne foglalkozz a mamáddal ilyen téren..Csak járj hozzá ezentúl is,és ha megint jön evvel a szöveggel,akkor csak mosolyogva mond neki,hogy

"hát ez van mama! a Genetika ellen nem tudok mit tenni.de nekem így is tökéletes!" Ha látja,hogy nem ér el semmit a megjegyzéseddel akkor megunja,és nem fog piszkálni vele többet..

2010. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!