Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is sértenének az...

Titeket is sértenének az alábbi megjegyzések? Szólni nem merek, mert abból világháború lenne.

Figyelt kérdés
Napokban olvastam nem is egy ilyen panaszt, hát most én jövök. Nagymamám 3 éve az utcánkban lakik. Hetente egyszer muszáj átmennem, mert akkor megharagszik és mindig mondja, hogy "Na ezek a drága unokáim se képesek átjönni soha...". Általában én megyek el hozzá, nővéremnek nincs ideje 2 órát társalogni vele... Ma is átmentem délelőtt hozzá, beszélgettünk... És mostanában folyton felhozza, hogy nem jó az alakom, persze szájhuzogatva odacsempészi a kijelentése mellé hogy "Csinos vagy". Na és amikor átmentem és felhozta az előbbi témát, egyszer csak elkezdi hogy "A nővéred mindig is vékony volt és vékony is marad, te már kiskorodban is kövér voltál, az is maradsz..." Annyira felb*szott, hogy az nem kifejezés. Majdnem elsírtam magam. Mi az, hogy mindig is kövér maradok? Egy az, hogy sporolok, napi egy edzésem van. Ráadásul pont az edzésről mentem hozzá... Másik meg hogy még csak 160cm vagyok 100%, hogy fogok még nyúlni. Nővérem is 170-175cm... Teszek ellene, hogy ne így legyen... Meg nyomta ott a szöveget, hogy milyen kövér vagyok. Majdnem otthagytam... Tényleg nem valami vékony az alkatom, de mért kell lerombolni az önbizalmamat? Úgy jöttem haza, hogy nem érdekel a sport, abbahagyom, lesz*rom az egészet... De már így is egy hónap alatt leadtam 3kg-ot. Jelenleg 55kg vagyok, és már említettem hogy 160cm. 14/L
2010. aug. 16. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
engem gyerekkorom óta folyamatosan ócsárol a kinézetem miatt... szó szerint elmond minden rondaságnak, bénának, hülyének... a mai napig... aztán meg csodálkozik, ha rá sem akarom nyitni az ajtót... 25/nő
2010. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nagyon nem tetszenek a Nagymamád beszólásai.

Biztos nincs tisztába vele, hogy téged ez bánt.(remélem)

Tedd a dolgod és élvezd az életet.

Sportolj, szórakozz, tanulj.

A lényeg, hogy Te legyél mindíg jóba magaddal.

Ne nassolj! Azon a pénzen, inkább havonta egy jó cuccot vegyél magadnak.

Azt nem látja senki, hogy mivel laksz jól, de legyél mindíg csinos.

A fő, hogy a Nagymamád ha ismét beszól, mond, hogy dolgod van és hamarosan hagyd ott.

Előbb-utóbb észreveszi magát.

2010. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem te az 55 kilóddal és 160 centiddel nem is vagy kövér. Olyan "pont jó" alakod lehet így. A nagymamádnak kéne egy (új) szemüveg, ha kövérnek lát.
2010. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztosan te is mondhatnál valami csípőset, udvariasan.
2010. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én akkora vagyok, mint te, de nagyon vékony, 45 kg vagyok. Nekem híznom kéne. Amúgy a magasságodhoz nem sok az 55 kg. Amúgy a kg-k számát nem csak az határozza meg, mit eszel, mennyit, és mikor, hanem az is, hogy mennyi izom van rajtad. Mivel sportolsz, az izmaid fejlettebbek, nagyobbak, ezért a súlyuk is nagyobb, mint egy nem sportoló, veled egy magas, átlagos alkatú embernek. Bocsi, ha túl ttudományos lett a válasz, de szerintem próbáld meg ezt elmagyarázni nagyidnak.

Különben meg, annyira marha kritikus néhány nyugdíjas....mintha az ő fuiatalkorukban nem lettek volna kisebb, nagyobb, vékonyabb vastagabb emberek....

2010. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

mama, te mindig ilyen kritizálós, beszólós, púpos, rigolyás, ráncos, pöttyös, kövér voltál?


Lehet, mama, hogy tőled örököltem a kövérséget? :DDDDDD


Vedd fel poénosan, és nyomj oda neki egy poénos visszacsattanót!

2010. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!