Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy egy...

Éreztétek már úgy, hogy egy barátnőtök akit nagyon szerettek néha az agyatokra megy?

Figyelt kérdés

Imádom tényleg...kedves, aranyos, jóindulatú, és egyébként nagyon okos is, de néha olyan buta megjegyzései vannak, hogy csak csodálkozom hogy az ő szájából jött ki...

És mikor halálosan komoly arccal megkérdezi tőlem hogy ugye a kakaóban van koffein, és ugye a tankba olajat kell tölteni, vagy hogy ugye az eredeti bőr cipő nem állatból készül akkor a falat kaparom... :D És nem értem mirét csinálja, tényleg okos, de ilyesmi dolgokban ugy látszik mégis csak szőke egy picit. Ti hogy reagáltok iylesmi kérdésekre? Volt már hasonló tapasztalatotok?


2010. aug. 16. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
szerintemnincs ember aki megkérdezi hohy a tankaba olaj kell e.bizti h. viccelt.mondjuk néha nekem is lemerül az agyam és olyan hülyeségeket kérdezek mondok h. csak n.
2010. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mintha engem jellemeznél :D Sok ember ki szokott akadni rajtam is. Ez inkább gyerekes viselkedés a részemről, jól esik a határokat feszegetni.A párom toleráns, de amikor "belelendülök" ezekbe a magvas kérdésekbe szépen leállít, hogy "már fárasztó vagy szívem" :D Próbáld meg Te is, mert minél többet válaszolsz,annál inkább kérdezgetni fog -Tapasztalat :D

2010. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudhat mindenki mindent. Lehet, hogy vannak olyan információk, amik neked természetesnek tűnnek, más viszont elcsodálkozik rajtuk. Más témákban meg lehet, hogy ő tudnak neked olyat mondani, amit nem tudtál, és ő csodálkozna, hogy miért nem tudsz ilyen alap dolgokat. Ilyeneken nem kell fennakadni, nem vagyunk egyformák.
2010. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én éppen a tankoson akadtam ki legkevésbé, nem ért a kocsikhoz oké... de az a baj hogy szerintem nem viccnek szánja:D mindegyiket különbözőő szitukban adja elő, pl a tankosat úgy, hogy vett olajat a kocsijába mert egy ismerősünk modnta neki h olajcsere kéne. Mondta h vett, és modnta h áh de ő nem viszi vissza a sráchoz a kocsit, ő is bele tudja önteni a tankba, ugye oda kell?... tehát érdekes:D

Nekem is vannak nagyon fáraszto kérdéseim, azzal nincs bajom, csak ilyenkor meg tudok lepődni rajta... Engem nem fáraszt, elmondom én neki hogy nem oda kell önteni, de meglepő no :D már 8éve barátnők vagyunk, és nem így ismertem meg, a vicces az benne hogy más ember el sem hinné aki ismeri...

2010. aug. 16. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,persze kicsit lightosabb verzióban. :D

Szerintem ezekek olyan dolgok amik felett át lehet siklani.

2010. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
átát, de ma külünösen rossz napja volt ,én meg feszült vagyok és unatkozom, ezért irtam ki a kérdést hogy több ilyen ember is van-e:D
2010. aug. 16. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen [ostoba];[primitív];[naív] kérdéseim,és ilyenkor bocsánatot kérek aztán röhögünk utána egy jót..vagy azzal magyarázom,hogy már megint elszállt az agyam(ilyenkor tényleg nem tudom,hogy gondolkodok-e mielőtt felteszem a kérdést)

De nekem ostoba válaszaim is vannak néha..

*****

A barátnőimnek is vannak ilyen kérdéseik,én csak röhögök rajtuk,és ha egyértelmű a kérdés,akkor megmagyarázom nekik,hogy miért van ez..stb. és röhögök a markomban.Persze ők is tévedhetnek,vagy nekik is lehetnek hibáik,ahogy nekem is.

2010. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem egy barátnőm azt hitte h Salgótarja a neve a városnak, azért mondjuk h Salgótarján, mert ott vagyunk..
2010. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi múltkor beszélgettünk az egyik barátnőmmel, szóba került, hogy kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok. Mondom nem ehetek szendvicseket sem. Erre elkezdi: "de akkor miért nem eszel kakaóscsigát vagy ilyesmit?" Áhh, mondom, abban nincs liszt. :D jah és vendéglátósnak tanul.
2010. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:DDD

Jo legalább nem egyedi az eset:D biztos én is szoktam ilyeneket...de hát XD

2010. aug. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!