Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova fordulhatok jogorvoslatér...

Hova fordulhatok jogorvoslatért amiért a férjem megütött?

Figyelt kérdés
Két hete házasodtunk össze, de már pokolnak érzem az egészet.
2010. aug. 16. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem értem.Hogyhogy két hete?Eddig aranyos volt,kedves és úgy érezted vele akarod leélni az életed aztán meg mióta összeházasodtatok és kijöttetek a templomból üt?REndszeresen vagy egyszeri eset volt?
2010. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Szegény!!Nagyon rosszul választottál!!Szerintem egy párkapcsolati tanácsadás jól jönne!!Ha nem változik akkor meg elhagyni a francba!!Aki megüt egy nőt nem ember!!
2010. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Kapuzárási pánik?Depresszió?

Rossz az emberismerőd,szerintem..nagyon tévedtél.

Sajnállak..

Amúgy szerintem rendőrséghez fordulj bántalmazással.

2010. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gyorsan látleletet kellene venni a dokinál,majd rendőrség,aztán válás.
2010. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 xXxOoOxXx ***** válasza:
Jó lenne többet megtudni az estről, hogy segíthessünk. Így elég nehéz. De az egyértelmű, hogy ha egy férfi megüt egy nőt, az nem helyes. És fordított esetben sem. Az agresszió lehet, hogy egyszerű megoldás a problémák kezelésére, de én ezt nagyon elítélem. Miért nem lehet leülni és legalább megpróbálni higgadtan megbeszélni a problémát?
2010. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha már most megtörtént, és nem akarod, hogy az egész életed erről szóljon, akkor hagyd ott a francba. Sok primitív bunkó hiszi azt, hogy ettől férfi, de a Tiéd nem semmi. Nehogy elhidd, hogy megbánta, meg ilyenek! :(
2010. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Először doki, Rendőrség feljelentés, és menj a családodhoz.!

Vannak ilyen emberek ám akik nem mutatják meg az igazi énjüket.! Gyorsan menj el ahogy tudsz.. És pár családtag pedig törje le a kezét.!

2010. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
El kell menned látleletet vetetni,annélkül semmire nem mész.Mondjuk elválni az nélkül is lehet,de az jól jöhet ahhoz is! Sajnálom hogy ez történt,azért menj el látleletet vetetni,még ha te nem is látod,de lehet,hogy az orvos észrevenne valami zúzódást vagy horzsolást a bőrödön.
2010. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Keress ügyvédet, válj el! Jobb, hogy most derült ki, mintha később hullott volna le az álarca. Csak azt nem értem, hogy ha nem ismerted, miért mentél hozzá?
2010. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

[link]


www.nane.hu


családsegítő (keresd meg,hogy a városodban hol van!)


rendőrség (bár sajnos ők nem mindig segítőkészek...)


Legelőször is: saját családod, anyukád, apukád - biztosan melletted fognak állni, a legtöbb szülő ugrik, ha meghallja, hogy a lányát bántották. Nem a Te szégyened! Mondd el, költözz haza!


Ha nincs olyan családi háttered, a fenti szervezeteket keresd.


És nagyon sajnálom! :( Nem Te vagy a hibás, a pofont nem lehet megérdemelni! Nem a Te emberismereti képességeidet kell firtatni, hanem azt, hogy ő miért bántalmaz!

29/N

2010. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!