Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova fordulhatok jogorvoslatér...

Hova fordulhatok jogorvoslatért amiért a férjem megütött?

Figyelt kérdés
Két hete házasodtunk össze, de már pokolnak érzem az egészet.
2010. aug. 16. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Emberek, és az nem is lehet, hogy a kérdezőnk órákat hisztizett, meg stb. és azért kapta a pofont? Kivételes esetekben, nem a férfi a hibás...
2010. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%

Egyből mondjátok, hogy jajj rosszul választottál, válj el, szemét állat a férj, stb. Lehet hogy így van, én aláírom... De mi van ha nem? Ennyiért, ha mondjuk ez a nő hibája, és a férfinak elege lett? Mondhatjátok, hogy nőt megütni fú milyen dolog... És férfit? Az se szebb dolog. Szóval ugyanaz.


Egy nő.

2010. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a kérdező eltűnt, és nem válaszol a kérdésekre...
2010. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, annyi választ kaptam, hogy alig bírtam elolvasni.
2010. aug. 16. 18:35
 15/20 A kérdező kommentje:

Az egész ott kezdődött, hogy az ex barátom fényképét megtalálta az éjjeli szekrényemben. Nem is tudom miért tettem oda, de a költözésnél valamiért ott felejtettem. De már régen szakítottunk.

Tegnap pedig felhívott az exem telefonon, mert az egyik földterületet szeretnék megvenni a családtól, de mivel az örökség, ezért az én aláírásom is kell hozzá. Sajnos a férjem vette fel és azt állítja, hogy még mindig "koslatok" utána. Ez a sok véletlen elég volt hozzá, hogy kihozzam a sodrából. Nem is tudtam hogy ilyenre is képes, hogy megüt. Hogyan magyarázzam meg neki?

2010. aug. 16. 18:40
 16/20 xXxOoOxXx ***** válasza:
Ha elmondod neki az igazat és nem hisz neked, akkor szerintem félreismerted őt. Hiszen az ember azzal házasodik össze, aki mellett szeretne megöregedni, ismeri és vakon megbízik benne. Legalábbis én így gondolom.
2010. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
A fárjed egy primitív bunkó, nem érdemli meg, hogy vele legyél.
2010. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Septimius ***** válasza:
Mondd el neki az igazat és tépd össze az exed képét a szeme láttára. Ha megbízik benned, akkor ennek be kell válnia és remélhetőleg sosem jár el többet a keze.
2010. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
ha csak annyiért megütött, ráadásul 2 hét után, meg fog másért is. Ilyennek akarsz ygereket szülni, hogy neki is pokollá tegye az életét? Erre NINCS mentség, bárki bármit is mond, azonnal válj el!
2010. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

A "hisztizés" se mentség, mert valakinek pl. már az is "hiszti", ha zavarják abban, hogy nyugodtan pöffeszkedve uralkodjon a családján - ha valaki a jogos problémáit szeretné megbeszélni, igényeinek hangot adni, elmondani, mi zavarja.

Ha mégsem jogos - szóra szóval kell felelni.

Ha idegesít a párod, menj el sétálni, mindig van erőszakmentes megoldás is.

Ha valaki úgy fogalmaz, hogy a nő "kapta" a pofont, az egyben jogosnak is tartja.


Azzal se értek egyet, hogy egy férfit megüssön egy nő (vagy egy másik férfi) - de különös szemétség testi erőfölénnyel visszaélni. A nő (általában) nem tudja lefogni a férfi kezét, fordítva ez lehetséges.


Sajnos aki egyszer ütött, az majdnem mindig másodszor is fog - ha jogosnak érzi tettét, és még ő van felháborodva, akkor meg pláne... Én már nem bizonyítanék itt semmit képszéttépéssel, stb. - hagynám ott a francba az olyat, aki erre képes, nem várnám meg a következő pofont.


Ne a kérdező emberismeretét hibáztassátok, a pasi lehet, eddig normális volt, csak most, hogy a felesége, azt hiszi, birtokolja...

2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!