Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektatrás dij emelésére...

Gyerektatrás dij emelésére van e mód? Mikor van erre egyáltalán lehetöség és kell-e indokolnom? Miként fordulhatok a bíróságra? Külföldi keresetröl volna szó.

Figyelt kérdés
Tavaly megállapodtunk FIX 20e Ft ban de szeretnék emeltetni. Módosítható-e %-os formára vagy örökre igy marad?
2011. máj. 4. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bíróságon kell beadni egy erre irányuló kérvényt.
2011. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de csak két évente lehet a bíróságon emelést kérni és csak akkor adják meg ha a exférj keresetébe és a törvényileg szabályozott keretbe belefér

de kérheted azt is h a egyéb jövedelmekből is részesülj

a %-os is lehet de akkor számolnod kell azzal h ha hivatalosan keveset kevés akkor te is kevesebbet kapsz

viszont így akár a cafeteriából is részesülhetsz

2011. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első már leírta neked a választ.


Amúgy miért kérnél több gyerektartást? Egy vagy két gyerekre kapsz ennyit? Ha kettőre, akkor bizony kevés, de ha egyre, akkor örülj neki. Az én bátyám is havi 25 ezret fizet egy gyerekre, de a gyerek anyja ezt is kevesli! Ahelyett, hogy elmenne melózni! Nem tudom egyes anyukák, hogyan tudnak ilyenek lenni a gyermekük apjával, még ha el is váltak?!

2011. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 évente lehet beadni a kérelmet, de ha a gyerek szükségletei nem változtak és nincsen megélhetési gondja a gyereknek (nem neked), akkor nem fognak változtatni. Milliós keresetnél sem kap a nő 200 000-t. Épp azért, hogy ne asszonytartás legyen.
2011. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 gyermekröl van szó. Tavaly így egyeztünk meg a bíró elött, ügyvéd nélküli válás volt!
2011. máj. 4. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Miért akarod emeltetni? Változtak jelentősen a gyerek szükségletei?
2011. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet nem jol döntöttem és a %-os formát kellett volna választanom mert több járna . Ugy tudom 20%-a a fizetésének, Igy elesek sok lovétól mivel nem idehaza dolgozik. Csak nem tudom meg lehet e ezt a már jogeröre emelkedett döntést változtatni, volna e rá megfelelö elfogadható indok. A bíro mit döntene?
2011. máj. 4. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:

'Így elesek sok lóvétól..."


Drága pénzéhes elvált, megkeseredett nők szégyene!

Az a pénz nem a tiéd, hanem a gyermekedé, így max. ő esik el tőle nem te....


Egy gyerek nem kerül havi 40 ezerbe, így a fele, tehát havi 20 ezer apukától egész szép összeg, az én férjem is ennyit fizet a fia után.


Ne légy pénzsóvár, mert így örökre egyedül maradsz és soha nem találsz magadnak új párt!


Undorodom amúgy az ilyen nőktől!!

2011. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hálistennek nem :) NEM ASSZONYTARTÁS!!!
2011. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy ez a nő milyen pofátlan?!?!!!!!!


Menj dolgozni, ne az elvált férjeden akarj élősködni!

2011. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!