Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyumat hogy...

Hogyan vegyem rá anyumat hogy jöjjön velem kondiba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Miért akarnád? Sokan nem szeretnek ilyen helyekre járni, de szerintem nem is szükséges.

NE akard anyukádat irányitgatni, elvégre már felnött nö, ne szólj bele az életébe.

2010. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogni kell a kezed, vagy rá is ráfér?


Ha az első, akkor nőj fel.

Ha a második, akkor ne sértsd meg azzal, hogy ilyesmire utalgatsz neki. Biztosan megvan az oka, ami miatt elzárkózik ettől, ne erőltesd.

2010. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy belevaló, fiatalos anyuka bizony elmegy a lányával a konditerembe is. Csak olyan helyre vidd, ahol nők vannak. Ott fog találni túlsulyosat is, akár még barátokat is szerezhet. A mamám 59 éves korában kezdett járni és borzasztóan élvezte.
2010. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem akarom megsérteni avval hogy járjon velem kondiba.

Csak ki akarom vele próbáltatni hogy milyen jó érzés ott lenni és tenni magadért...

2010. aug. 17. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most fogod szülni, de megfogadtam magamnak, hogy fiatalos, sportos maradok, és majd elmegyek vele kondiba, meg sok helyre sportolni. A példamutatás miatt, és hogy büszke legyen rám. Mondd el neki, hogy nem csak agyon kisportolt emberek és nem csak fiatalok járnak, és örülnél, ha közös program lenne ez nektek.
2010. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!