Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyumat,...

Hogyan vegyem rá anyumat, hogy legyen görim?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kérdezz csak válaszolj. Ötleteket várok nem kérdéseket!

Előre köszi... :)


2011. júl. 3. 13:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ellenzi a dolgot, vagy csak nem tud róla?
2011. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minél jobban nyúzod vele annál inkább ellenzi.Finoman hozd fel neki,esetleg mutass aranyos képeket róla.De így nehéz tanácsot adni,ha nem írod le miért nem engedi.
2011. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerinte a görény túl büdös. Én erre azt mondtam, hogy ha hetente 1 szer megfürdetem akkor nem lesz az. Erre ő: Hagyjuk már!!!!!!
2011. júl. 3. 14:07
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Megértem én őt hogy nem engedi. Amikor ott van neki a sok büdös szaros alsó gatyád meg a zoknid és még mellette a büdös koszos gyereke aki a disznókkal nött fel és csipeszel tették az ágyba .
2011. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sehogy.


A görény majdnem olyan, mint egy hiperaktív kisgyerek, csak befér a szekrény mögé, és nem érti amit mondasz. Rettentő sok időt és törődést igényel, de soha nem lesz annyira barátságos, mint egy kiscica.

Ezen kívül folyton tönkretesz valamit, okoz valami kalamajkát, és nem hagy aludni, mert éjjel "vadászik", nem baj, ha nincs mire, legfeljebb a lábujjaitokra.


Mivel a nyáriszünet véges, te iskolában leszel, a szüleid dolgoznak, este meg aludni szeretnétek, ne legyen göri.

Nagyon gyerek vagy te még ehhez, és minden nap hatszor dörgölnék az orrod alá, hogy na látod, neked semmilyen állat nem való. Mindezt 10évig, amíg él.


Ha olyan állatot akarsz, amit lehet babusgatni, és lakásban tartható, legyen macskád.

Ha a haverok előtt akarsz felvágni valami egzotikussal, akkor meg leguánod.

2011. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak anyum allergiás a cicára.
2011. júl. 3. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszadóval.Mellesleg hozzátenném,hogy hiába nyomatod ki a bűzmirigyét,akkor is van szaga,és nem kellemes.A ruháidon is meg lehet érezni.Kell neked az,hogy azt mondják rád,hogy büdös vagy?
2011. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

1. nincs se barátom se barátnőm.

2. nem érdekel, hogy mit mondanak rám

3. nincs senki aki az én pártomat fogná csak a első és a második válaszoló?

2011. júl. 3. 14:17
 9/14 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló is én voltam.De ha nem engedi,törődj bele.Az,hogy most nincs se barátnőd,se barátod nem fogja helyettesíteni egy görény...inkább szerezz barátokat!Egy állat tartása felelősséggel jár,és a görény különösen nagy odafigyelést igényel.
2011. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyu,please,i need göri.valahogy így.amugy a görénynek olyan a szaga mint a dögtelepnek,hagyd rá
2011. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!