Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a szivárványcsaládokat?

Figyelt kérdés
Én őszintén úgy gondolom, hogy a szivárványcsaládban felnövő gyerekeknek is teljes joguk van a boldogsághoz. Mégis sokan elítélik őket, és akárki erről beszél, képmutatónak vagy idiótának állítják be. Miért? Mi a rossz ebben?

2021. febr. 24. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:
33%
Mi az a szivárványcsalád?
2021. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 anonim válasza:
67%
A mai világ nagyon érzékeny sajnos, nem tudsz vele mit csinálni. Nyilván nem természetes, lenézik mert mások mint a többiek.
2021. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/131 anonim ***** válasza:
86%
2-es, részben igazad van - egy gyereknek anyára és apara van szüksége. Viszont ha ez valakinek nem adatik meg, bűn tőle elvenni a lehetőséget, hogy pótolja ezt a fajta szülői szeretetet valaki, ami járna egy gyereknek a fejlődéshez. Mindegy, milyen nemű, csak szeresse. :)
2021. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/131 anonim ***** válasza:
23%

Több osztálytársam csak nők között vagy férfiak között nőtt fel(ugye elvált szülők és a családban mondjuk csak nővérek és anya volt vagy csak apa és fiú tesók) és hááát azok a fiú osztálytársaim akik csak nők között nőttek fel elég nőiesek lettek. Azok a lány osztálytársaim akik pedig fiúk között vagy túlságosan fiús lett vagy a legnagyobb sarkon álló, mert túl féltették.

Szóval nem az a baj, ha egy meleg pár neveli fel, az a baj ha mindkét meleg mondjuk nőies típus és a családban nincs egy férfi példakép se és a többi.

2021. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/131 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a homokosság egy hiba az agyban. Úgy kell születni.

Na most, ha a gyerek nem úgy született, akkor csak összezavarjátok.

Ráadásul szét fogják cikizni oviban, általánosban, középsuliban.

Gyakorlatilag tönkremegy miattatok.

Na ezért ítélik el sokan a szivárványcsaládokat.

2021. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/131 anonim ***** válasza:
84%

#2-es! Szerencse, hogy a heteroszexuális nők és férfiak mind tökéletesek a szülői szerepre! Mintha nem azzal lenne tele a gyakori, hogy kinek milyen sz*rházi szülei vannak? Vagy nem lenne az újságokban elég gyerekverő beteg állat? Egy meleg pár miért rosszabb mint egy alkoholista szülő? Vagy egy agresszív tahó?


Aki elítéli a szivárványcsaládokat, egyetlen dolgot tesz: bántja azokat a gyerekeket, akik ezekben a családokban élnek, pedig ők egyáltalán nem tehetnek semmiről. Ők csak kaptak egy családot, ahogyan más gyerek kapta az övét. Szerintem teljesen mindegy, hogy két nő, vagy két férfi, vagy egy nő és egy férfi-e a szülők. A lényeg, hogy a gyereket szeressék, számára a lelki és fizikai biztonságot megadják. Ezeket a gyerekeket sokkal jobban fenyegeti a külvilág ellenségessége az általuk szeretett szülők felé, mint az, hogy "eltanulják" a homoszexualitást a nevelőiktől.

2021. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/131 anonim ***** válasza:
35%
Én csak azt nem értem, mi a "szivárvány" abban, hogy két apja van egy gyereknek. Én ezt inkább egyszínű családnak nevezném. Persze, ez nem elég eufemisztikus..
2021. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 anonim válasza:
81%
Mert nem értik azokat az embereket akik nem olyanok mint ők. Ez a tipikus magyar mentalitás, hogy aki nem úgy gondolja a dolgokat ahogy én az rohadjon meg.
2021. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/131 anonim ***** válasza:
42%
Én nekem nincs veluk semmk bajom, de ha már a TV-n is ezt reklámozzák, hogy fogadjuk el stb stb na az már sok!
2021. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/131 anonim ***** válasza:
15%

Azért ne takarózzatok már ezzel, hogy a gyerekeket bántják, akik elítélik az ilyen családot. :D

#7-es, te magad írtad, hogy a gyerekeket fenyegeti a külvilág ellenségessége, amit a szüleik miatt kapnak.

A #6-os vagyok, én is ezt mondtam, hogy szétfogják cikizni szerencsétlen gyerekeket.


Megvizsgálhatnánk ezt a kérdést abból a szögből is, hogy a meleg szülők miért mennek bele abba, hogy ilyen családot alapítsanak, ha tudják, hogy emiatt nehézségek és előítéletek érik majd azt a gyereket?


Azt pedig végképp nem értem, hogy most miért kezded el lehúzni a heteroszexuális családokat #7-es? Persze, hogy előfordulhatnak ott szarházi szülők. Mondta valaki, hogy nem?


A melegeknél is előfordulhat. Ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy ott talán még frekventáltabban is, amint megunják az őket ért savazásokat és kifakad a frusztrációjuk.

2021. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!