Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok egy külföldi...

Összeházasodnátok egy külföldi emberrel, ha beleszeretnétek?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! :)
2010. aug. 17. 23:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Persze! Ha megfelel az elvárásaimnak, akkor mindegy, hogy külföldi vagy magyar. Szerintem ez természetes dolog, nem is számít, ha valaki igazán szeret valakit...:)
2010. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
En svajcival hazasodtam ossze majden 3 eve. Igaz, csak az utlevele es az allampolgarsaga svajci, kulonben erdelyi szarmazasu. Tehat nincs gond egymas megertesevel sem. Nem bantam meg!
2010. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Ha ő az igaz, akkor miért ne?
2010. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem tér el nagyon a kultúrája, neveltetése. Gondold el, 2 megyével odébb is lehet olyan család, akik hozzátok képest, mintha a holdról jöttek volna, hát még más nemzetnél.

19. éve vagyok együtt a pasimmal, és rájöttem mennyire igaz a mondás:

-Nézd meg az anyját, vedd el a lányát!

Mert az ember tényleg olyan lesz, mint a szülei, -ezért ez pasikra is érvényes. Amit otthon látunk, úgy fogunk mi is élni. Nézd meg a családját!

2010. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Még valami! Szép-szép a szerelem, de hidd el, ha más nincs, később csak az kevés lesz! Nem igaz, hogy vele fogsz élni, nem a családjával, mert igenis része lesz az életednek a családja is, és ha nem szeretnek, nem jöttök ki, előbb-utóbb megmérgezi a kapcsolatot.

Ha nincs ilyen gond, sok boldogságot!!

2010. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Feltéve, hogy itt, Magyarországon akar élni, van munkája, vagyis nem csak rajtam élősködne, miért ne, ha szeretjük egymást?
2010. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék, igen, de még soha nem tetszett külföldi pasi.
2010. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!