Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találom önmagam , a...

Nem találom önmagam , a helyem az életben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom, ez a százezredik kérdés a témával kapcsolatban. Olyan emberek válaszát várom főképpen akik benne voltak ebben a helyzetben és miképp találtak megoldást a problémákra.


23 éves lány vagyok. Van két végzettségem de egyikben sem dolgozom , nyilván betett a COVID is .


Felszolgáló voltam az utóbbi két évben , de váltani szeretnék, csak nem tudom merre.


Van egy párkapcsolatom , de nem vagyok boldog benne. Együtt élünk, de már csak egymás mellett. Valószínűleg a jövőben egyedül maradok itt.


Az utóbbi években nagyon sokat változtam és sok barátomat elveszítettem. Nem nagyon járok már sehova és úgy érzem hogy egy helyben toporgok. Ez régen nem volt így.


November óta nem dolgozom és egyedül vagyok itthon..ez is rossz hatással van az önértékelésemre , nem tudom merre induljak és miben vagyok jó.

Töltöttem már ki teszteket de mind azt mutatta belül kellene magamat rendbe hoznom és céltudatosabbnak kellene lennem, de egyedül nem megy.


Az egyik végzettségem már megszűnt így abban nem tudok dolgozni, a másikhoz meg vállalkozást kellene indítanom de nem vagyok elég bátor hozzá és nem is nagyon akarom azt csinálni már.


Volt valaki ilyen helyzetben ? Hogy másztatok ki belőle ? :(.


Köszönöm a válaszokat előre is. ❤️


2021. márc. 5. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Keress egy jó pszichológust.
2021. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam..de nincs pénzem rá. :(
2021. márc. 5. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Mindig csináld azt amihez éppen kedved támad. Most írnám hogy miket de a korona vírus szezonja van és elég korlátozottak a lehetőségek.

De amint véget ér máris ezernyi ötlet tára tárul majd elénk...

2021. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Betett a covid jaj szeheny 23 eves lany
2021. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!