Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3 év aktív munka után nem...

3 év aktív munka után nem találom önmagam, te voltál már így?

Figyelt kérdés

A munkatársaim elmentem nyaralni családos túl. Nekem nincs senkim a szüleimen kívül.


Az utóbbi években a munka töltötte ki a napjaimat felkeltem dolgozni mentem aztán hazajöttem kis tv stb. Sör alvás másnap munka.


Hétvégén meg kis barkácsolás stb.



El kéne mennem nyaralni nekem is... vagy elmenn valami qrvát felszedni.


2019. aug. 28. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked eleg 1 qurva...akkor hajra
2019. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen. Szerintem munkahelyváltozás kéne. Talán akkor alakulna kicsit az életed.
2019. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az edzés rendbe tette a szükségleteimet, meg a hegyi kerékpár, bár mocskosul nem egy olcsó hobbi, de neked ott a barkácsolás.


Prostizni menj el. Nem nagy durranás, felesleges sokat gondolkodni rajta, ha erre van szükség.


A szabit meg vedd ki és húzz el valahova utószezonban. Most úgyis olcsóbb lesz.

2019. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg sosem volt más, csak ilyen és 15 éve.
2019. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Országuti kerékpározok is egyébként. De azt csak hétvégenként űztem. Meg terveztem, hogy felmondok de baxki rendesen hiányoznak a munkatársaim a hülyéskedések. Pedig a főnőkeim 🤣


Mióta tavaly csalódtam egy lányban azóta nem volt senkim... több mint egy év kellett, hogy felfogjam nem akart semmit tőlem...

2019. aug. 28. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
még nem, de nem is szeretnék ilyen helyzetbe kerülni. próbálj ki új dolgokat és ennyi.
2019. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársakkal lehet tartani a kapcsolatot. 2-3 havonta elmentek sörözni és dumálni, FB-cset, telefon létezik.


Ha nyomorúságos a munka, tönkre teszi a lelked és 5 év múlva ugyan ott leszel, ami változni fog, hogy ami eddig nyomorúságos volt, az felerősödik és ami eddig benned jó volt, az teljesen ki fog halni.


Jó fej munkatársak vannak máshol is. Magadnak tartozol annyival, hogy nem hagyod kiégetni az elmédet.

2019. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hasonló a szitu itt is. Van egy telefonos naplóm, amibe néha leírom mik történnek velem, mik a gondolataim. Pontosan egy éve éppen ugyanezeket csináltam, mint most, ugyanott. Én amúgy sokat váltogatom a munkahelyemet, meg az albérletemet, évente el szoktam költözni máshova, mindig kényszer miatt. Mindig is negatív dolognak tartottam, mindig azt akartam, hogy letelepedni valahol végleg, de közbejöttek dolgok, ami mozgásra kényszerít.

Most viszont már lassan 2 éve ugyanott lakom, és ugyanazt a raktáros melót nyomom, semmi változás nem történik. Ráébredtem a napló miatt, hogy a változás olykor nagyon is jó, fõleg ha nem jutsz egyrõl a kettõre. Holnap elkezdek új albérlet után nézni, és megint továbblépek, még ebben az évben. Ezt javaslom neked is.

Ja prostihoz meg ne nyúlj 🤢

2019. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Prostit paszolom hátha akad valami csaj fent a városban nekem is. Igaz csak pár napra megyek most fel.
2019. aug. 29. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!