Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi kapcsolatok terén,...

Családi kapcsolatok terén, egyetemisták akiknek haza kellett menniük, hogy bírjátok (akár jó akár rossz)???

Figyelt kérdés

Én borzalmasan viselem ezt a sok itthon töltött időt és a folyamatos kontrollt.

Ti hogy élitek meg?



2021. márc. 5. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Vannak gyengébb napok (mikor egymáson töltjük ki az adott nap fáradságát, stb). De osszessegeben én hálás vagyok hogy itthon lehetek, és minden nap láthatom a szeretteimet. Főleg mert nagyon anyás vagyok. Tulajdonképpen a sok stressz és aggodalom nehezíti meg inkább a helyzetet nálam.

22l

2021. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a választ!


Én nagyon nem. Már 11 évesen is volt hogy egy hónapig nem láttam, de nem is nagyon hiányoltam, szóval nekem ilyen jellegű problémám sose volt. Ez kicsit azért szomorú is számomra.. de ment a zöld.:)

2021. márc. 5. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
99%

Imádom a családomat. Amióta hazajöttem még jobban értékelem. Nagyon sok jó, kapcsolaterősítő pillanatom volt minden családtagommal. Jelen lehettem a tesóim fontos pillanataiban (első vezetés, felvételi stb). Szóval teljesen pozitív. A kontroll pedig nem a szüleim miatt van, hanem a korlátozások miatt. A családom az oka, hogy elviselhető ez a helyzet.


Persze mennék már vissza, hogy az egyetemi ismerőseimmel találkozhassak.

2021. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 érdekes olvasni az ilyen sorokat. :) Nekem pont az ellenkezője van... Egyedül komolyan mondom jobban bírnám... Mondjuk tény, hogy így kevésbé esélyes a tesóknak a "mérföldköveiről" lemaradás. :) Mindenesetre ment a zöld neked is.
2021. márc. 5. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnálom,hogy te ilyen nehezen éled meg ezt a helyzetet, de ez most mindenkinek nehéz. Akinek tökéletesen működik a családja, az is frusztrált és ekkor a legközelebb állókon a legkönnyebb elverni a port.

Egyébként a családok zöme normálisan funkcionál, néhány kivételtől eltekintve, csak azok nem írnak ide.

Nálunk is teljesen rendben vannak a dolgok, a kollégium csak a távolság miatt volt opció, így a családdal töltött idő nem szenvedés. Mondjuk a bezártság eléggé szar, de erről nem a család tehet.

2021. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

nyugi kérdező én egyetértek veled, nekem is elég volt már a családból, a veszekedésből

szerettem magam irányítani az életem

2021. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 hát igen, ez a legkönnyebb, de mivel ez nem kevés idő volt és lesz meg kéne tanulni ezen uralkodni... Viszont ment a zöld, mert válasz golt a kérdésemre. :)


#6 igen, nekem is nem kis gondom ez... Meg konkrétan mindent is el kell mondanom, de nyilvánvalóan így a legkevésbé sincs kedvem semmit megosztani ha nem magamtól kell hogy mondjam, hanem kierőszakoják belőlem, hogy kivel hova meddig megyek (kisvárosban lakom, még ok sincs arra hogy mindenről beszámoljak, bővem 18 felett vagyok és amikor nem vagyok itthon nem tudják akkor sem hogy hol kivel merre vagyok... Ezért alaptalan ez is nekem példának okáért.)

2021. márc. 6. 16:15
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 lemaradt: neked is ment a zöld. :)
2021. márc. 6. 16:16
 9/10 anonim válasza:
100%
Nagyon rosszul viselem, sajnos rossz a kapcsolatom a szüleimmel és ez megkeseríti minden napomat november közepe óta. :(
2021. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm a választ, neked is kitartást hozzá! Most mondanék valami okosat, ami segít, de nem tudok. 🙈
2021. márc. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!