Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy az...

Hogyan érjem el, hogy az egyetemista gyerekem ne járjon haza minden hétvégén?

Figyelt kérdés
Minden hétvégén hazajár főzni és mosni, mert öt emberrel lakik együtt a kollégiumban, akik mocskos konyhát hagynak maguk után, mosni meg nem tud, mert állítása szerint nehezen tud normális időpontban mosógépet foglalni, amikor jut neki idő, az csak este 9-10 körül, akkor meg már nincs kedve. Tanulni sincs lehetősége, mert a szobatársai rendszeresen hívnak át embereket iszogatni, és olyankor nem tud tanulni. A vásárlástól is elment a kedve, mert ha egy hétig nem vásárol, mert hazament vagy beteg volt, a többiek elfoglalták a helyét, és már nem tudja hovatenni.
2020. jan. 29. 11:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél neki egy lakást és megoldódik a probléma.

Nagyon rendes szülö lehetsz.

2020. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen érthető indokai vannak. Mert ilyen sok vizet zavar a sajat gyereked? Minek szülted akkor meg ha nem akarod hogy otthon legyen?
2020. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt,, hogy ezt egy SZÜLŐ kérdezné.
2020. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 acelsziv ***** válasza:
85%
Bérelj neki egy lakást és a felsorolt problémái megszűnnek. Tanulni meg lehet a könyvtárban is. Ez csak kifogás.
2020. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Nekem minden egyetemista kollégiumos ismerősöm hazajárt minden hétvégén, ez a normális.

Sőt én már nem tanulok, dolgozom, de ígyis kb 2 hetente megyek a szüleimhez (főleg a kutyák miatt).

Elég gáz,hogy nem látod szívesen a saját gyerekedet. Egyébként meg szerezz neki egy pasit/nőt és akkor nem fog hazajárni ilyen gyakran.

2020. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%

Biztos velem van a gond, de nem értem az egészet...

Az Én gyerekem is egyetemista, kolis, és minden hétvégén haza jön, hozza a szennyest, én kimosom, főzök rá, sőt, a koliba is úgy megy vissza, hogy visz főtt ételt. Mondjuk Én szeretem a gyerekem, örülök ha otthon van, ha haza jön, sőt várom hogy jöjjön !

Neked mi a problémád ezzel az egésszel ?

2020. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Hogy így kimarad az egyetemi életből.
2020. jan. 29. 11:43
 8/43 anonim ***** válasza:
96%
#7 miből marad ki? Hétvégén milyen egyetemi élet van ? Lóghatna a haverokkal, bulizhatna, de úgy tűnik ez nem érdekli igazán, mert jobb szeretne tiszta ruhát, főtt ételt, és rendesen tanulni. Te meg nem várod haza... hát, gratulálok.
2020. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
Hétvégén nincs egyetem, legalább is nem igen jellemző ez. Hétvégén általában hazamennek az egyetemisták és az otthoni barátaikkal buliznak, vagy töltik el mással az időt. Egyetemi társaival meg hétköznap együtt van neki ez épp elég. Írtad hogy erre meg arra nincs lehetősége, teljesen érthető. Most hogy kimarad ezekből, hát nagy ügy, ő dolga, ha nem igényli akkor nem igényli, nem vagyunk egyformák. Én bejárós voltam az egyetemre inkább utaztam másfél órát és ébredtem hajnali fél 5 kor, de én közöltem hogy kollégiumban biztosan nem fogok lakni emiatt hogy kb nyugta nem marad az embernek.
2020. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
97%

De miért baj h haza jár?

Mert ebből csak az derül ki h a koliban s.ar.

Egyébként én is minden hétvégén hazajártam.

Otthon kimostam, anyu főzött nekem h tudjak is elhozni magammal, így nem kellett kaját vennem max a hét közepétől.

Mindig várták a szüleim h péntek legyen. Már szerdán azt kérdezte h mit főzzön nekem 😊

2020. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!