Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves koromban lefeküdtem a...

16 éves koromban lefeküdtem a nevelőapámmal, (43 éves) aki 11 éves korom óta élt velünk...Hogyan tovább? 23/l

Figyelt kérdés
Apukámat sosem ismertem, és a nevelőapám volt egyben a legjobb barátom is, nagyon felnéztem rá, mindent megadott nekem. Viszont 16 éves korom körül kicsit átalakult a kapcsolatunk és egymásba szerettünk, sajnos többször is lefeküdtünk, amiről azóta sem tud senki. Én képtelen vagyok túllépni rajta mert ő jelent nekem mindent, de a bűntudatom miatt mondtam, hogy nem akarok több szexuális kapcsolatot, viszont onnantól kezdve (17 éves voltam) rideg lett velem, hanyagolt, teljesen megszűnt ez a szoros kapcsolat, pedig 21 éves koromig otthon éltem velük. Azóta sem tudtam túllépni rajta, még nem volt párkapcsolatom, mert őt szeretem...nem tudom hogyan és kivel tudnám ezt megbeszélni

2021. márc. 13. 22:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
77%
Aztaq😆
2021. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%
Apakomplexusod van ezert neztel fel ra. De ő is hulye, hogy lefekudt veled. El kell őt engedni, mert 43 éves öregszik mar, megtörtént kész, le kell zarni és keresni egy korodbeli pasit és nem bebeszelni ezt a butasagot h őt szereteed. Add meg az eselyt magadnak egy parkapcsolatra azaz a boldogsagra.
2021. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan dugtál anyád pasijával, aki továbbra is kúró pajtiként megtartott, de közben anyukádat is megtartotta maga mellett. Még mindig együtt élnek és még ő dühös rád és ezek után még mindig szerelmes vagy belé?

Csak szexre használt és pont, ráadásul elképzelni, hogy az a hapsi van bennem, aki anyukámban is szokott lenni, fúúúúúúj.

2021. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
78%

Hát szerintem neki durvább bűntudata van. És az a legfurcsább, hogy mintha még mindig nem esne le neked, hogy ez mennyire nincs rendben, ami történt. Gyakorlatilag manipulált téged, kihasználta, hogy még fiatal és naiv vagy. Akár nevezhetjük az erőszak egy formájának is... visszaélt a helyzetével. Lásd be! A nevelőapu egy igazi tapló gennyláda, és még liliomtipró is. (Pedofilnak is csak azért nem lehet nebezni, mert nálunk legális a „csodás” beleegyezési korhatárunk miatt)

Arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy ez a férfi elvoleg az anyád házastársa... nagyon beteges a sztori.


Téged fel lehet menteni, mert az emberben nem tudatosul még ilyen fiatalon a szexualizása kiteljesedése alatt, hogy mi is történik... de pótapuci viszont egy mocskos féreg, aki a kínok kínját érdemli!


Ezt kezdd el tudatosítani! És soha ne kerülj a közelébe!


Gondolom ez az irány megvan azért... nyilván az is rányomhatta a bélyeget az érzéseidre, hogy egy ideig nem volt semmilyen apád, űrt hagyott -> apakomplexus. Akivel mindenképp ajánlott beszélni emiatt, az a pszichológus. Rá fog tudni vezetni azokra a dolgokra, amikre mi nem fogunk. Gyakorlatilag a teljes gyerekkorord traumái benned élnek, és egy torz személyiséget hagytak magára benned. Ezek rossz viselkedésmintákként jelennek meg leginkább. Ki kell javítani őket. Nagyrészt a te feladatod ez, felismerni magadban, de szakember nagyon sokat tud segíteni.

Covid alatt nagyon körülményes téma ez. Ha suliba jársz még, akkor mentálhigiénés szolgálatot tudom javasolni. Ingyenes általában az egyetem hallgatóinak.

2021. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
73%
Jajj most már annyira gáz ez az állandó családi szexes téma!
2021. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez nem kamukérdés, akkor keress egy pszichológust. Már az se normális, hogy lefeküdtél a férfivel, aki felnevelt.
2021. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%
ha nevelőapjának is elkellene egy pszichológus, ez undorító, pedó az öreg, vagy mi a fene?
2021. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, hogy ez annyira nem ritka dolog, sőt. Magam ismerek ilyeneket (nem is egyet), akkor ez elég gyakori.
2021. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
70%

2. válaszoló vagyok.


#8! Miért lenne kamu kérdés? Ha segíteni nem tudsz, tedd meg, hogy nem kommentálod! A Te haszontalan Kommented is jelentve lett!


9.-hez hasonlóan Én is ismerek olyan embereket, akikkel ez megtörtént. Gondolkodjunk már emberek!

2021. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez valos akkor ez egy ujabb indok amiert remetekent akarok elni.
2021. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!