Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves koromban lefeküdtem a...

16 éves koromban lefeküdtem a nevelőapámmal, (43 éves) aki 11 éves korom óta élt velünk...Hogyan tovább? 23/l

Figyelt kérdés
Apukámat sosem ismertem, és a nevelőapám volt egyben a legjobb barátom is, nagyon felnéztem rá, mindent megadott nekem. Viszont 16 éves korom körül kicsit átalakult a kapcsolatunk és egymásba szerettünk, sajnos többször is lefeküdtünk, amiről azóta sem tud senki. Én képtelen vagyok túllépni rajta mert ő jelent nekem mindent, de a bűntudatom miatt mondtam, hogy nem akarok több szexuális kapcsolatot, viszont onnantól kezdve (17 éves voltam) rideg lett velem, hanyagolt, teljesen megszűnt ez a szoros kapcsolat, pedig 21 éves koromig otthon éltem velük. Azóta sem tudtam túllépni rajta, még nem volt párkapcsolatom, mert őt szeretem...nem tudom hogyan és kivel tudnám ezt megbeszélni

2021. márc. 13. 22:27
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
79%
Én is ismerek egy olyan lányt, akinek az anyja világi k volt, odaköltözött egy csávóhoz a 12 éves lányával, majd ott hagyta a fickónál és lelépett egy másikkal. A csaj 16 éves és bomba volt, nem sokra rá a nevelőapja a szexpartnere is lett. És még csak cіgányok se voltak. Azoknál meg pláne gyakori.
2021. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
82%

Gyakori.

Lányok apa nélkül nagyon sebezhetőek,a nevelőapu meg nem veti meg a fiatal hust,naiv,feszes,szép,hülyithető

2021. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Ismerős a helyzet. Sajnos én duplán megjártam. Nevelőapám fiával (mostohatestvér) feküdtem le először, aki 3 évvel fiatalabb volt mint én. Aztán rájöttek és óriási botrány lett belőle. Sajnos nem tanultam eléggé a hibámból, 20 évesen férjhez mentem és 2 évig viszonyom volt az 50 éves apósommal, de amikor az akkori férjem rájött, apósom egyszerűen elvált és lelépett.


Azóta megtanultam a leckét. Nagyon sokat szenvedtem emiatt, sokszor öngyilkos is akartam lenni, de aztán rendeződött az életem.


Ismerem ezt az érzést, én is mai napig szerelmes vagyok a mostohatesómba, bár 19 éves korom óta nem láttam (most 32 vagyok). Van családom, férjem, gyermekeim.

Sajnos te is rá kell gyere hogy csak kihasznált téged és csak szexre kellettél neki. El kell engedd, és esetleg megbeszéld egyszer vele. Ha képes normálisan viszonyulni hozzád akkor jó, ha nem akkor te is felejtsd el őt.

2021. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
90%

#23

Amúgy az ilyeneket mint te, kicsit se tudom sajnálni. Remélem is hogy szenvedni fogsz még miatta. A párod apjával.... Szerinted az akkori párodnak mennyire volt megalázó? Aki egyszer ribizli, az örökre az marad. Meg még most is szerelmes a mostoha testvérébe 🤦

Párodnak mondd el, aztán láss világot Svájcban. Neki is jobb lesz,meg te is azt csinálhatod amit szeretsz.

2021. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
63%

24

Ez van. Nem kell sajnálj, senkitől nem is várom el.

De emberség ól levizsgáztál. Remélem nem, nem lesz többet gondom belőle.

Elég rég volt.


Nem vagyok ribi. Elkövettem két hibát. Ennyi. Akkor nem gondoltam bele, fiatal voltam és tapasztalatlan. Mostani fejjel eszembe sem jutna.

Nem tudom mit érzett a férjem, biztos nem esett neki jól de nem ő akart elválni hanem én hagytam el. Ő még akkor is azt mondta, csak az apjával szakítja meg a kapcsolatot.


Párom tudja. Nem titkolom a múltam. De sosem tennék többet ilyet és ő ezt tudja. Nem a múltad határoz meg, hanem amit a jelenben teszel.


És igen, mai napig szerelmes vagyok a mostohatesómba. Baj? Első szerelem, nem is rokonom. Nagyon beleszerettem és nekem mindig ő marad az ideálom. Persze sosem lesz semmi köztünk, nem is feküdnék le még egyszer vele.

2021. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
96%

#25

Emberségből te vizsgáztál le kérlek szépen. Az hogy rég volt, nem mentség semmire. Tudod ha igazán szerelmes lennél a párodba, akkor nem a tesód után folyatnád a nyálad még mindig. Nem lehet senki 2 emberbe szerelmes. Ebben a koncepcióban pedig igenis meghatároz a múltad. Állj oda a volt párod elé, és kérj bocsánatot. Nem mersz? Na vajon miért? Mert még mindig függsz a múltadtól. Ribi vagy, hiába van egy családod amivel takarózol. Ettől nem leszel kevésbé szar ember. Kutyából nem lesz szalonna.

2021. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem amúgy ha a 25-ös fiatal tini lány lenne megint, simán elcsábítaná a tesóját megint.
2021. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
78%

26

Mi a problémád? Ki mondta hogy szerelmes vagyok a férjembe? Őszinte szeretet, feltétlen tisztelet és boldogság van köztünk, s ezt ő is tudja.


Miért kérjek bocsánatot? Kitől?


"Ettől nem leszel kevésbé szar ember. Kutyából nem lesz szalonna."


Azt gondolsz amit akarsz. Rólam lepereg, szóval megtarthatod magadnak a véleményed ;)


27

Nem. Semmi pénzért. Mostani fejjel sosem tenném meg. Ráment a régi családom, még pecsételt az egész gyermekkorom.

2021. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
83%

20 évesen fiatal voltál és tapasztalatlan ezért megbaszattad magad a férjed apjával xDDDDDDDDDD

ez bőven kimeríti a ribiség fogalmát

2021. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
83%

29

Leszarom. A te bajod hogy mit merít ki.

Igen, 20 évesen tapasztalatlan voltam. Te talán nem? Szerintem az a ribi, aki 20 évesen nem az.

És igen, viszonyom volt vele. És? Téged mit bánt ez? Őt kívántam, jobb volt vele. Ez van.

Meg egyszer vele sem tenném meg, de ez van. Ez a múlt.

2021. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!