Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok és nem...

16 éves lány vagyok és nem tudom mit kene mar csinálnom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kene csinálnom,nagyon elszeretnek már itthonrol költözni mert már nem birnek kivarni 2 (esetleg több) évet a költözésig.Nem egy éretlen kislány vagyok, nem azért hisztizek mert nekem nem jutott Iphone hanem mert en mar ezt tényleg nem birom így tovább.Edesapam nagyon agresszív es mindenért kiabal, bármit tennék semmi nem jó neki. Van hogy napokig nem jön haza aztán mikor haza jön csak veszekszik.Es sajnos anya viselkedése sem jobb pedig probalok neki segíteni mindenben amiben tudok de ő is úgy beszel, viselkedik velem mint egy kutyával.Ha bármit szeretnék nem lehet! Ha fél évente elmegyek egyszer barátokkal valahova utána azt hallgatom hogy mindig lógok és ... Nemrég volt egy fiú akit nagyon megkedveltem de hallani se akart rola (megertem hogy még fiatal vagyok és hogy csak félt de ismer tudja hogy semmi olyasmit nem tennek amit a velem egykoruak muvelnek. Es félre értsétek nem azért akartam vele lenni mert nekem ciki hogy még nem volt barátom vagy hogy úgy menő leszek) És kezdek en is megváltozni a sok stressz miatt. Barátaim is megjegyeztek mar hogy mostanában minden kis dolgon hamar felkapom a vizet.Nem tudom mit csinálhatnek:/ Tudom hogy en sem vagyok szent de ez nekem így mar sok. Tudnátok valami tanácsot adni?
2018. febr. 6. 19:03
 1/5 anonim válasza:
37%
Ugyan ez van velem....
2018. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen kb semmi esélyed elköltöznu, hacsak nem egy rokonhoz, aki befogad. Viszont javasolnám, hogy tanulj, válassz egy messzi főiskolát ès akkor legalább tudsz kollégiumba költözni 2 èv mùlva.
2018. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyat, aki közel ennyi idősen saját maga kérte a családból való kiemelést. Drasztikus, de elvileg működik
2018. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz kollégiumba.
2018. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez velem is a helyzet. Ha gondolod írj üzenetet, szívesen beszélgetek veled. :) (17L)
2018. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!