Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak ezek? Vagy szerinte...

Normálisak ezek? Vagy szerintetek is szórom a pénzt?

Figyelt kérdés
A szüleim szerint nagyon szórom a pénzt. Azt mondják, hogy ha egy kis pénzhez jutok azt rögtön elverem. Névnapomkor és szülinapomkor szoktam pénzt kapni tőlük, 5 ezret alkalmanként. Ebből-bár négy hónap eltelt névnapom óta- öt ezer megvan. Bulizni max ezer forintot viszek, de van, hogy azt se költöm el. ( persze nem tőlük kérek, de ezt nem veszik észre) Fél éve hozzá jutottam 100 ezer forinthoz, mindet beraktam a bankba. Ezen kívül másfél éve ugyanaz a kínais magassarkúm van, kezd szétjönni, úgyhogy mondtam anyámnak, hogy veszek egyet. Egyből azzal jött, hogy én mindig csak szórni tudom a pénzt, annyi cipőm van, nem igaz hogy nekem ne jó semmi. Ja és dolgozok is, abból a pénzből egész nyár alatt három ezret költöttem el. De ezek most komolyan ilyen hülyék vagy csak játszák az eszüket?? Elmondtam már nekik ugyanezt, és hozzá tettem, ha ez így nem tetszik nekik nyugodtan adhatnak ők pénzt, akkor megmarad az enyém. És persze jött a válasz, hogy nehogymár azt higgyem, hogy nekik van pénzük. Karácsonykor szoktam több pénzt kapni, úgy összesen a rokonságot is beszámítva kb 20 ezret. Júniusig ez elmegy simán bulikra és ruhákra(mert a ruhákat is én veszem magamnak), de rögtön kapom az ívet, hogy hogy lehet elkölteni 20 ezret fél év alatt.... Szerintetek? 19/L
2010. aug. 19. 11:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem normálisak a szüleid:D már bocsi. ha igaz amiket írtál, akkor te iszonyat jól spórolsz:)
2010. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hülyék. Már bocs. Én egy hónap alatt költök el 20-30at, pedig nem vagyunk húdegazdagok. Egyszerűen csak ennyi az ami minimum kell/hó. (persze ebben benne van minden, kaja, fodrász, macska, ruha ha kell, stb.) 19L
2010. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Dolgozol,költözz el,addig ugyis,rinya lesz,meg kötekedés,mindeig te vetted a ruháidat,16 éves korodban is?Vagy csak most.
2010. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg tőlük, hogy ők mennyit költenek havonta. Örülnék, ha így tudnék spórolni, mint ahogy te!!!
2010. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Csak gratulálni tudok neked, bárcsak én is meg tudnám fogni így a pénzt ahogy Te. :)
2010. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem normálisak:D

De lehet azt szeretnék, hogy ha már dolgozol adj a közösbe egy kis pénzt.Nem?

2010. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kb 17 éves korom óta veszem a ruháim, mióta dolgozok nyáron. De előtte is ruhákra költöttem a karácsonyi,névnapi, szülinapi pénzem. El nem költözhetek, mert most megyek egyetemre. De már most azt tervezem, hogy alig fogok enni, hogy minél jobban spóroljak.
2010. aug. 19. 11:30
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mit mondani.A családod ezek szerint nem normális....
2010. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

enyeeim is ilyenek...

kereso ember vagyok, es akarmit akarok venni, mindig azzal jonnek hogy minek? van annyi...meg jo regi, hasznald azt.

Kerdem en...akkor minek dolgozok es keresem a penzt, ha barmit akarok venni nem tetszik nekik?:S

20f

2010. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
... ha nem fogsz enni hogy spórolj akkor te sem vagy normális.
2010. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!