Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normálisak vagy most mi van?

Ezek normálisak vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Egy hónap telt el a szülinapom óta, már minden rokonnal találkoztam így szülinap alkalmából és eddig CSAK a keresztszülőmtől kaptam ajándékot!!! (Mint már néhány éve, pénzt szoktam kérni mert azt gyakorlatilag arra költöm amire akarom, szóval senki nem jöhetett azzal az indokkal hogy nem tudták mit szeretnék szülinapomra. (Éppenséggel új gépre gyűjtök.) Még a szüleimtől se kaptam semmit! És az ki van zárva hogy közösen valami nagy meglepetést szánnak nekem a rokonok.
2011. júl. 31. 15:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Hahó, válság van, nem tűnt még fel?
2011. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Akkor esetleg, ha ezt a kérdést nekik tennéd fel, lehet, hogy hamarabb választ kapnál...

Mi csak találgatni tudunk...

2011. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
Iden lemaradt. Majd 11 honap mulva talan leesik valami.
2011. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ez nem normális. Elvárni az ajándékot.. Biztosan oka van annak, hogy nem kapsz, ne legyél követelőző.
2011. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
válságvan, válságvan oké csak éppen az unokatesóméknak az apja egy vezérigazgató és kib*szott gazdagok...
2011. júl. 31. 15:52
 6/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
És? Én már évek óta nem kapok semmit, csak egy kis pénzt. Nincs is rá szükségem hogy ajándékokkal halmozzanak el. De gondolom téged egy kicsit elkényeztettek, hogy így követeled...
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
attól mert vezérigazgató még ne várd el h vegyen is neked valamit...te szoktál nekik venni??
2011. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Vonattasd le a vezerigazgato ur fizujabol a neked jaro szulinapi penzt. Rokonok ugy gondoljak, mar nagy vagy, nem kell adni ajandekot, elegha felkoszontenek.
2011. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Mert, ki vagy te, hogy neked kötelező ajándékot adni? Meg mi az, hogy te kérsz konkrétan valamit?

Nemhogy megbecsülnéd, ha egyáltalán gondol rád valaki. Én kaptam egy tusfürdőt a keresztszüleimtől és 5000Ft-ot a szüleimtől, és ennyi. Mégis boldog voltam, hogy együtt a család. Elég defektes a lelki világod és az értékrended...

2011. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!