Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek NORMÁLISAK?

Szerintetek ezek NORMÁLISAK?

Figyelt kérdés
A párom bátyja csalja a nejét. Ez magában már hányinger, de képzeljétek el a szituációt, a szerencsétlen nô kétségbeesetten hivogatja anyóst hogy hol van apuci (2 éves a gyerek), anyós orrba szájba hazudik, apuci meg a ribjével nyaral anyóséknál, akik a seggét is kinyalják a kis k-nak. Ti láttatok már ilyet?! Beleavatkoznátok?
2011. szept. 25. 19:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a nőnek el kell mondani az igazságot!
2011. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Hát előbb utóbb kibukik magától, így én sógornőként nem avatkoznék bele.

Nálunk is volt ilyen a családban,csak ott az anyósék is nagyon ellenezték. A feleség akkor tudta meg a megcsalást, amikor a szerető megszülte a második gyereket. Igaz, hogy mindenki tudott róla, de senki nem akart beleavatkozni. Viszont a dolog másik oldala,hogy így részt veszel a hazudozásban. Ha nagyon durva a dolog, akkor a párod szóljon inkább.

2011. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ha a nő helyében lennék, szeretném tudni az igazságot.
2011. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
minden sztorinak két oldala van. ebből a szemszögből nézve gusztustalan az egész család, de ha a férfi ezt megcsinálja annak oka van.
2011. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva,sztem mond meg a nőnek,mert elöbb utóbb úgyis robbanni fog a bomba....
2011. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Aztán anyós csodálkozik, ha később kiderül, hogy a gyereket se engedi oda a nő.
2011. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Nem normális dolog. Más kérdés, hogy anyós szemszögéből is, a gyereke mellett minden körülmények között kiáll az igazi anya. Legalábbis én így gondolom.
2011. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Es a pàrod miért nem beszél a bàtyjàval.Undoritó, hogy mik vannak.
2011. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

19:16


Nekem is fiaim vannak, de nem hiszem, hogy ilyen helyzetben a fiaim pàrtjàra àllnék.

2011. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a leendő anyósod. Készülj fel, hogy veled is ugyanezt tenné szemrebbenés nélkül. Aztán majd jajgat, ha mindez kiderül, hogy az a "gonosz" menye nem engedi láthatásra a gyerekét ilyen alattomos, hazug, kétszínű emberek közé. Legalább egyikőtöknek lehetne gerince ebből a díszes társaságból, mondd el neki, hogy mindenki az ő méltóságàt tapossa páros lábbal.
2011. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!