Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az hogy...

Mennyire gyakori az hogy polgári esküvő után pár évvel később van a templomi esküvő?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
ja, hát ha már gyerek is van, akkor elég álságos a temlpmi esküvő, szóval tök felesleges.
2021. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
Templomi esküvő is lehet két tanús. Akkor is, ha a menyasszony terhes,, vagy halál eset van a családban. Az esküvő nem azonos a lakodalommal.
2021. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, ha vallásos lennél, és lenne jelentősége a templomi esküvőnek, akkor nem érdekelne, szokás vagy sem, megtartanátok és kész.


Így mi értelme van?

2021. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Mi a vírus miatt sajnos csak városházan tudtuk megtartani az esküvőnket,de tervben van hogy amint vége a vírusnak lesz egy szép nagy templomi esküvő lagzival stb...
2021. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Az én szüleimnek polgári esküvőjük volt 1976-ban és a 25. házassági évfordulójukon volt a templomi.:)

Eredetileg akartak, csak volt valami oka, hogy nem tudták intézni...nem emlékszem mi, de annyira jó volt, hogy mi is ott voltunk(gyerekek, unokák) a 2.-on, hogy már akkor elhatároztam, hogy majd nekem is így lesz.

A férjem sem és én sem vagyunk azok a tipikus hívők, de ha megéljük a 25. házassági évfordulónkat, akkor az a terv, hogy mi is megerősítjük az esküvőnket. (nyáron lesz a 18.)

2021. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Előfordul az ilyen. Legalább lesz még egy lagzitok! Sok boldogságot!
2021. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Ami számít és hivatalos az meg volt az hogy ami sehová sem számít mikor lesz az már ti dolgotok.
2021. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem évek múlva már nincs jelentősége.
2021. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%

Nyáron lesz a 20. házassági évfordulónk (polgári). De nem tervezünk egyházi esküvőt.


Nem is értem minek foglalkozol azzal, hogy mennyire gyakori vagy sem. Nem tök mindegy? Csináljátok úgy, ahogy neketek megfelel.

2021. márc. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!