Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a férjem. Közvetlen...

Meghalt a férjem. Közvetlen utána kiderült hogy szeretője volt már egy ideje. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Voltak persze gondjaink, de én nem láttam hatalmasaknak. Összességében szépen éltünk, jó volt hozzám, én is hozzá.

Erre nem elég hogy elvesztettem, kiderült, hogy csalt egy ideje, és állítólag készült elhagyni. Nem tudom feldolgozni, az én elmémben a kedves, szerető férjem képe él, aki iszonyúan hiányzik, erre kiderült, hogy nem is olyan volt mint hittem...20 év után nem ismertem? Gondoljak arra hogy elárult, úgy könnyebb elengednem? Vagy mit tegyek? Nincs bennem igazi harag, csak a szomorúság...



2021. márc. 23. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
44%

Burokban éltél,ez elég gyakori.


Az idő segít,valamit adott,amit te nem,de nem akart megbántani téged,mert te voltál az első.

2021. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld nem elhinni és utólag nem foglalkozni a feltételezem rosszindulatú információkkal.
2021. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
79%
Most csúnyán fog hangzani, de a halála megoldott elég sok problémát. Az idő mindent rendbe fog tenni. A világ legtisztességtelenebb dolga a megcsalás, pláne egy több évtizedes kapcsolatban. Nem bocsátanám meg neki soha, akár él, akár hal.
2021. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

Biztosra tudom. A telefonjában maradt. Tehát nem pletyka hanem valós. Utólag már látom, hogy voltak jelek, de talán nem is akartam észrevenni.

Így most nem is tudom, könnyebb, vagy nehezebb. Óriásit csalódtam, hogy a kis boldog életem (amit annak hittem) csak az én számomra létezett. Köszi a válaszokat.

2021. márc. 23. 15:23
 5/96 anonim ***** válasza:
90%

Csúnyán fog hangzani de tényleg sok problémát megoldott az eltávozása. Nem vagy köteles magyarázkodni, végigmenni egy csúnya váláson stb.

Próbáld azt nézni, hogy a férjed mit tett érted, a 20 éves házasság szép oldalait.

2021. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
76%
Én azt mondanám mindegy már... A szerető szavaira nem adnék, se arra, amit a szeretőnek mondott. Végülis nem hagyott el. Lehet csak egy kaland volt, és idővel lerázta volna, mint az esetek többségében. A közös emlékeitek fixek, ne gondolj rá már rossz szívvel, nem fog segíteni semmit. Hagynám ezt a dolgot a múltba veszni.
2021. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 A kérdező kommentje:
Próbálom a szépet látni, de úgy meg mégjobban fáj...mellé be be villan mit művelt, olyankor útálom...aztán elszégyellem magam, hogy tehetek ilyet..kegyetlen ez az egész. Egy perc alatt semmivé lett amit szerettem az életben.
2021. márc. 23. 15:27
 8/96 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudni mit tett volna, lehet belátta hogy hibázott, és veled maradt volna.

Gyászold meg, és engedd el.

Részvétem.

2021. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
70%

Szívem szerint azt kérdezném ilyenkor, hogy mit jelent az, hogy "kiderült".

Mindenesetre, ha így történt, akkor is ami leginkább gyógyító talán rá nézve is - ha lehet így mondani - de rád nézve mindenképp, ha megbocsátasz neki tudatosan is. Így valószínűleg ez segítség a feldolgozásban.

2021. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
87%
Semmi közünk hozzá, de mivel ez egy anonim oldal, és nem a nevedet kérdem, tanulságképpen esetleg áruld el kérlek, kérdező, hogy ez hogy derült neked ki? Kiderült a szerető pontos kiléte, személyazonossága is?
2021. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!