Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy tudtátok feldolgozni?...

Hogy tudtátok feldolgozni? Kinek mikor sikerült utána a baba?

Figyelt kérdés
Két napja tudtam meg, hogy meghalt a babám. Tegnap túlestem a műtéten. Azt mondta a doki fertőzés van a méhembe, de nem tudja mitől állt le a pici szíve. Most arra is gyógyszert kell szednem. Azt mondta hogy 3 hónap és próbálkozhatunk a babával megint. Terveztük a babát fél év alatt sikerült. Nem tudom lelkileg mikor leszek kész megint erre most bármikor elsírom magam.
2015. ápr. 18. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány hetes volt? Sajnálom.
2015. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
11 hetes volt :(
2015. ápr. 18. 17:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon sajnálom ami történt, én is hasonló helyzetben vagyok, csak nekem kellett aláírnom a halálos ítéletét :( genetikai rendellenessége volt, nem tarthattam meg, de mégis ott van az a bizonyos "mivan ha mégis meggyógyult volna", vagy ha nem véletlen lenne ilyen szegényem. Hatalmas teher neked is nekem is, fogalmam sincs, hogy lehet ezen túljutni, kívánom, hogy minél előbb sikerüljön túltenned magad, és nagyon nagyon sajnálom, együttérzek veled :( kitartás
2015. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nyolc hetesen kellett megszakitani a terhessegemet, probalok arra gondolni, de csak probalok, mert nem nagyon sikerul, hogy teljen el minel hamarabb a harom honap, es lesz egy egeszseges babank. Az majd remelem, felul fogja mulni ezt a fajdalmat, amivel most szenvedek. Persze minden vizsgalatot, amit majd ajanl az orvos, elvegzek, hogy ami tolem telik, legyen megteve. Nehez mindenkinek, aki ezen atment, en meg a testi fajdalmakkal is elegge kuzkodok,legalabb azok mulnanak el minel hamarabb.... Sok erot kivanok, nyugalmat, szerencset a tovabbiakban.
2015. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek sok sikert kívánok. És mielőbb testi, de leginkább lelki felépülést kívánok. Én is azzal biztatom magam, hogy 3 hónap és jó lesz minden. Nehéz felfogni, hogy így történtek a dolgok. Amilyen nagy örömöt hozott olyan nagy bánatot hagyott maga után... sok sok kérdést...
2015. ápr. 20. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:

3 vetélésem volt.... :( màr màr kezdtem feladni h én valaha anya leszek.

De most itt szuszog rajtam a 12 hetes kisfiam.

Igaz az ut pokoli volt idaig es minden nap egy igazi harc volt, de megérte.

Egyutt erzek veletek es sajnalom h nektek is at kellett esni ezen...kitartas!!!

Jövő ilyenkor mar babazni fogtok :)

2015. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem múlt héten csütörtökön derült ki,uh-on,hogy nincs szívhang!Ezt az érzést nem kívánom senkinek!

Most hétfőn el is végezték a befejezést műtéti úton.

A lelkem bánatos nagyon,vigasztalhatatlan vagyok!

mindenkinek kitartást,erőt,majd lelki békét kívánok!

2015. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-ostol kerdezem, ha nem gond, derult-e, hogy mi volt az oka a 3 vetelesnek? Szoval harom beavatkozas utan meg lehet remenykedni a teherbeesesben? 4-es voltam.
2015. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem nem derült ki....pont mentünk a kivizsgalasra mikir mar majdnem idaertunk rank telefonaltak h beteg lett a dokink igy nem tudnak fogadni. Naa azt a csalodottsagot nem kivanom senkinek. 2 honapot vartunk arra a nyavajas idopontra es ugy ereztem h csak visszafele haladunk. Pont peteeres kozeli napokban voltam es mondtam a paromnak h próbáljuk meg...es sikerult :) annyi h pozi teszttol kezdve szedtem a mehpempot-en hiszem h az segitett. Amugy a 3 veteles spontán volt, nrm kellett muvi befejezes.

Kitartas lányok es mielobbi babakat kívànok :)

6os

2015. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos háromszor kellett ezt átélnem 3 vetélésem volt mind a 3 alkalommal elhalt a magzat kb.a 8-9. héten, mindegyiknél missed ab-ra volt szükség, s mindegyik után 3 hónap várakozás volt a javasolt! Nehéz volt lelkileg nagyon s rettenetesen hosszúnak tünt a 3 hónap főleg már másodszor, akkor már eléggé el voltam keseredve! Az első 2 egymás után történt akkor már nagyon akartam babát! A harmadik terhességemből született meg a lányom aki azóta 4 és fél éves, a negyedik terhességem volt az amelyiket ismént elvesztettem! Ekkor is összetörtem, mert már nagyon akartuk a tesót, de nem annyira mint az első kettőnél mert a lányom ekkor már erőt adott! Az ötödik terhességemből született meg a kisfiam ő is már 22 hónapos! Nála a terhesség alatt végig minden nap injekcióznom kellett magam, hogy megmaradjon, mert addigra kiderült az ok! Nehéz időszak volt! De megérte! Imádjuk őket!
2015. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!