Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én szüleim rohadt...

Csak az én szüleim rohadt szemetek, vagy van még itt olyan aki utálja a szüleit?

Figyelt kérdés

Nem ilyen kis apró gyerekes dolgokra gondoltam :/ Hanem hogy pl nem bízhatsz meg a szüleidben mert mindent elmondanak másoknak...és soha semmiben nem állnak ki melletted...

csak engem utálnak ennyire? :O általában leszarják, hogy mivan velem de abban a pillanatban ha látszik rajtam, hogy jólérzem magam máris elkezdenek szidni midnen semmiségért...:/


2010. aug. 19. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
hány éves vagy? teenager, ugye?
2010. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Azért kapsz tőlük enni,meg ruhát? Van hol laknod? Ha szidnak,akkor biztosan nincs igazuk?
2010. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

19:08

16/L de amugy teljesen mindegy... mármint a 28éves bátyámmal igy ugyanezt csinálják...és neki is elege van belőlük :/

2010. aug. 19. 19:12
 4/16 A kérdező kommentje:

19:11

Hát ha hiszed ha nem... többször volt hogy megvonták tőlem a kaját, a nagy büdös semmiért. És nem ruhát se kapok tőlük :/ Csak ha magamnak spórolom meg a pénzt akkor tudok ruhát venni...

És nem nincs igazuk ha szidnak.Rajtam élik ki ha valaki más felb@ssza az agyukat. :/

2010. aug. 19. 19:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mondanál pár példát? Ha nem mondasz akkor kitalálják, hogy biztos mintaszüleid vannak és te vagy a nyávogós, ami persze lehet, de ezt példák nélkül nem tudjuk meg.
2010. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Megértelek, bár én már "felnőtt" vagyok a 24 évemmel. Anyám elköltözött, szarik ránk. Apám meg kisemmiz, így is hazaadok, a kajámat magamnak kell vennem, amit ő felzabál. És adjak többet, mert így nem tud eleget kocsmázni. A barátom mondja, hogy költözzek hozzájuk, de nem akarom őket terhelni. suliba járok, ami persze nem ingyen van, azt is fizetem, jó lenne félretenni házra is.

Bocsi az offért, de ki kellett írnom magamból:(

2010. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
engem az anyukám 13 éves koromban kihajított, az apukám meg nem nagyon örült 2 tininek (van egy öcsém) és nem is nagyon foglalkozott velünk. de már tudom, h azért tette, h önállóak legyünk hamar, és tessék, 18 éves korunkra már mindketten leléptünk és remekül elvagyunk. apa azóta sem beszél velünk, de túl lehet élni
2010. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Azért jó, hogy van kiből és miből interneten pufognod a szemét szüleidről, meg a 28 éves bátyádról, aki még otthon lakik, nem?
2010. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Apámat szeretem anyámat tiszta szívből gyűlölöm!

Alig várom 18 legyek és élhessem a saját életem.

2010. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
33%
Nem tudom,hogy milyen dolgok mennek nálatok,de szerintem ameddig eltartanak és nevelnek fölöslegesen hordod le őket.sajnos gyakran előfordul,hogy tinik nem veszik észre azt,hogy mennyi mindent megtesznek értük a szüleik.
2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!