Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha az anyád minden...

Mit tennél ha az anyád minden reggel tőled kérne pénzt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, még vele élek. Általában azért adok a rezsibe, illetve azért napi szinten is elhord tőlem 2-3ezret. Nem költ felesleges dolgokra de élelmiszerre eszméletlen sokat. Ő főz 2 férfira is az utcába, havi 10000/fő áron ami nevetséges. Illetve a tesóm feleségének a családja is nagyon kihasználja mert oda is ő főz és viszik mindennap a kaját. A fizuja anyámnak nevetséges. 140000+60000 ezer az élettársa bevétele. Ezenkívül van még a 20000 forint kaja pénz a két pasitól. Általában tőlem is kap minimum 20.000 forintot. A ház költségei kb 90.000 forint. Minden reggel mielőtt elmegyek dolgozni pénzt kér általában kajára. Mindennap más kaját főz, sokat ki ia d9b a moslékba. Nem érti, hogy ne főzzön ennyit. Rám nem is kell, én magamra főzök. Én vagyok irigy, rossz gyereke? Nem sajnálom tőle csak már jó lenne a saját életemre pénzt félretenni de amit félreteszek is el hordja tőlem hó végéig. Minden hó 10.e után elfogy a fizetése és az egész kéregetés kezdődik elölről. Tudom, hogy kevés pénze van, de én se keresek többet. Tudom ő mos, főz, takarít és felnevelt. Néha utálom is magam, de mindig bosszantó ha kér.

2021. márc. 29. 13:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, értem, hogy az előttem szólók miért gondolták meg magukat.


EGyértelmű a válasz. Felnőtt vagy. Lépned kell.

2021. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem őt használja ki a család hanem téged és ne haragudj kérdező de tök hülye vagy ha azok után hogy itt részletesen leírtad a pénz témát még mindig adsz neki. Minek főz annak a 2 hapsinak? És pláne mi az hogy 10 ezerért? Anyád hülyének néz te meg hagyod. Bocsi de szebben nem tudom leírni.
2021. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Megmondanám neki, hogy ne főzzön másokra. Nem adnék neki, nehogy már az én pénzemből egyenek idegenek.
2021. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
HAvi 10ezerért úgy, hogy abban az alapanyagot is ő veszi???????
2021. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező!


Jártál te élelmiszerboltban mostanában?!


ESZMÉLETLEN DRÁGASÁG VAN!!


Az a két pali nagyon jól jár anyáddal. Havi 10-e Ft-ból egy hetet sem tudnának normálisan étkezni..


Igen. Otthon laksz, adjál/segíts neki!

2021. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Anyudnak sürgősen árat kellene emelnie az étkeztetést illetően, beszéld meg vele, hogy a hiányzó összeget az étkezőktől pótolja!
2021. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám neki, hogy ezentúl adjon bele az, akinek főz, engem többet nem húzna le azért, hogy mindenféle jöttmentet etessen belőle.
2021. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

Hat ha te osszesen 20 30 ezret adsz neki egy honapra az szinten semmi...

Anyad helyeben nem foznek masokra es toled is siman kerhetne tobbet... Felnott no vagy

2021. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

1 havi menut szeretnek rendelni 10.000ert,eddig nem tudtam hogy letezik ilyen, de akkor en se veszek kajat 40-50ezerert egy honapban, ha anyukad szivesen főz minden jottmentre... Remelem erted mit akartam ezzel mondani, siman kijonnetek ennyi penzbol, csak hat ja, nem kéne jotekonykodni meg kidobalni. A tegnaprol maradt kaja siman fogyaszthato.

Igy nyilvan nincs annyi penzed, hogy elkoltozz, pedig az lenne az egyetlen kiut. Osszesporolsz kb 400.000et,ebbol megvan egy albi meg 2 havi kaukcio es arra a honapra meg marad is penzed az eletbenmaradashoz. Mondd neki hogy nincs penzed, elfogyott, vagy csinalj egy megtakaritasi szamlat, amihez senki nem fer hozza rajtad kivul. Ha valakivel (ismrros, barat, vagy akar idegen) osszebutorozol, akkor eleg a fele is, hajra.

2021. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagy, jártál iskolába, tudsz számolni.

Ehhez több hozzáfűznivalóm nincs...

2021. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!