Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha az anyád minden...

Mit tennél ha az anyád minden reggel tőled kérne pénzt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, még vele élek. Általában azért adok a rezsibe, illetve azért napi szinten is elhord tőlem 2-3ezret. Nem költ felesleges dolgokra de élelmiszerre eszméletlen sokat. Ő főz 2 férfira is az utcába, havi 10000/fő áron ami nevetséges. Illetve a tesóm feleségének a családja is nagyon kihasználja mert oda is ő főz és viszik mindennap a kaját. A fizuja anyámnak nevetséges. 140000+60000 ezer az élettársa bevétele. Ezenkívül van még a 20000 forint kaja pénz a két pasitól. Általában tőlem is kap minimum 20.000 forintot. A ház költségei kb 90.000 forint. Minden reggel mielőtt elmegyek dolgozni pénzt kér általában kajára. Mindennap más kaját főz, sokat ki ia d9b a moslékba. Nem érti, hogy ne főzzön ennyit. Rám nem is kell, én magamra főzök. Én vagyok irigy, rossz gyereke? Nem sajnálom tőle csak már jó lenne a saját életemre pénzt félretenni de amit félreteszek is el hordja tőlem hó végéig. Minden hó 10.e után elfogy a fizetése és az egész kéregetés kezdődik elölről. Tudom, hogy kevés pénze van, de én se keresek többet. Tudom ő mos, főz, takarít és felnevelt. Néha utálom is magam, de mindig bosszantó ha kér.

2021. márc. 29. 13:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg hogy te innentől finanszírozod a sajat kajad( de lehet h írtad is h te veszed) a lenyeg h felfogja TŐLED nem kap. Egyéb költséget felezzétek, tisztálkodási szerek, mosószer stb vedd külön.

Szóval fogja fel hogy tőled a rezsi felét kapja meg es semmi többet! Ennek fényében csinálja az ingyenkonyhát.

2021. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! 10ezer forintból még az alapanyag se jön ki egy ebédre... 500 Ft (ha csak a hétköznapokat számoljuk egy hónapban) - ebből mit lehet csinálni...????? És akkor az anyuka a munkadíját még fel se számolja...????


Tehát a kérdező tkp. a két mihaszna ismeretlen fószert támogatja indirekte...???

2021. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogja fel, ő neki az számít, hogy kap érte húszezer forintot"

Ajánld fel neki, hogy fizetsz neki te 20 ezer forintot, ha cserébe többet nem főz másokra. 1 hónap alatt látná a különbséget.

A másik opció pedig az, hogy vagy egyszerűen nem adsz neki erre többet, vagy elköltözöl.

2021. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Savlekotő ***** válasza:
100%
Pénz csap elzár költözöl,ha csak a lové fontos belőled szép család lehettek ti is..
2021. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

26 "Ajánld fel neki, hogy fizetsz neki te 20 ezer forintot, ha cserébe többet nem főz másokra. "



A mai nap legjobb ötlete! :-)

2021. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!