Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a 16 éves...

Mit tennél, ha a 16 éves fiadat hajnali kettőig engedted volna el, és reggel 7-kor ér haza részegen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 13:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
Kimutatnám neki,hogy mekkorát csalódtam benne!
2014. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
9%
Megkérném, hogy legyen szíves összepakolni és elköltözni oda, ahol ezt a viselkedést jó néven veszik.
2014. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
25%
Semmit, ha volt olyan ökör az adott gyerek szülője, hogy idáig elengedte. De ez még hagyján, de az adott szülő még arra sem volt képes, hogy a gyerekért menjen, hogy annak ne kelljen kóborolnia éjszaka.Nem is értem min vagy felháborodva.
2014. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

elbeszélgetnék vele szépen. Én 16 évesen örültem ha éjfélig elengedtek. És persze haza is mentem akkora mert nem akartam hogy csalódjanak vagy haragudjanak.


Azért ilyenkor egy szülőnek elég rossz hogy nem jön a gyerek haza, egész éjjel várja és aggódik, erre haza jön részegen reggel...

2014. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
18%
Kettő vagy hét tökmindegy... jó volt a buli. Kicsit szorosabbra kell venni a gyeplőt, ha zavar. Ennyi idősen én is szoktam ilyet annó, az én szüleimet nem zavarta. Legközelebb hívjon fel vagy írjon sms-t, hogy ne idegeskedjetek. Fiatal, ebben a korszakban ez van. Bár ha hétkor is részeg volt még, akkor necces. Addigra már inkább ki kellett volna józanodnia
2014. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%

- Első alkalommal megbeszélném vele, hogy többet ilyen nem fordulhat elő

- Ha másodjára csak megtörténne már nem mehetne egy hónapig sehová

- Harmadik alkalommal pedig 18 éves koráig egyáltalán nem mehetne szórakozni vagy este 21:00 után sehová

2014. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
12%
Én mondjuk 2-ig sem engedtem volna el.
2014. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%

Megbeszélnénk, hogy mi történt, miért ivott ennyit, miért nem jött haza.

A jövőben x ideig nem mehet el bulizni büntetésként.

2014. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
78%
6-os válasza tetszik. Szerintem a minimum, hogy jelzi ha nem adott időre jön haza. Mondjuk én nő létemre igazi kis boszorka voltam, el se kéredzkedtem gyakorlatilag, de a buliból mindig szóltam, hogy kb. mi a pálya és nagyjából hol vagyok. Ha anyám ellenkezett, nem akart elengedni, megkérdeztem tőle, hogy mégis, hogyan akarja megakadályozni? Na remélem, az én gyerekem nem ilyen lesz, de attól függetlenül nem csinálnék nagy botrányt ebből, csak közepeset. 16 évesen én is mindig részeg voltam, mégis lett egyetemi diplomám és már sem alkoholt, se cigit nem fogyasztok. Szóval az, hogy egy lökött 16 éves mit csinál, az nem mérvadó. A lényeg, hogy ne kerüljön veszélybe, arra kell odafigyelni, az, hogy hánykor jön haza szerintem tök mindegy. Itt inkább az a baj, hogy megígért valamit és nem tartotta be.
2014. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Megvarnam, hogy kijozanodjon, majd elbeszelgetnek vele, hogy o mit tenne, ha a 16 eves fia hajnali 2-ig lenne elengedve, es reggel 7-kor jonne haza reszegen.

Es hogy melyik buntetest valassza - egy ideig sehova, vagy a legkozelebbi 2 alkalommal vele megyek :P

2014. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!