Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjemmel külön élűk,...

Ha a férjemmel külön élűk, akkor bele szólhat még az életembe?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja addig míg a nevét hordom hadd szóljon már bele az életembe. De hiszen semmi nincs már köztünk.Nem tudom kinek mi a véleménye, de ha egyszer el költözött akkor élje a saját életét. Szerintem más se foglalkozik csak azért az exével mert mért nem váltak el és a nevét hordja.

2021. márc. 29. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Abba szólhat bele, amibe hagyod. De valj el inkább, mert ha pl kölcsönt vesz fel amíg hivatalosan házasok vagytok, akkor megszívtad.
2021. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen nem. Mi köze lenne az életedhez, ha már külön éltek és válás előtt vagytok?
2021. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem válsz el?
2021. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem szólhat bele, de azt se mindegy hogy hogy szól bele, bántóan, vagy úgy mint ahogy valaki aggódik a másik iránt. Ha nincsenek közös gyerekeitek, akkor már nincs is ami összekössön benneteket, maximum ha barátként és teljesen jóban váltatok el. Ki tudja, az is lehet, hogy még érez valamit irántad, és hiányzol neki.
2021. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Tiltsd le, kerüld el nagy ívben 🤷‍♂️
2021. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Attól hogy a nevét hordod, ne vagy a tulajdona. Akkor sem ha együtt éltek, és nem válás előtt vagytok.
2021. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha együtt élnétek sem szólhatna bele.
2021. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Válj el és a nevét sem muszáj hordanod. Probléma megoldva. Az ilyen zsarnok férj, azt hiszi, hogy olyan vagy neki, mint kisdiák korában a füzete.
2021. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem hagyom magam. De valamivel mindig vagdalozik. Mivel nekem házasság előtt lett a házam és csak az én nevemen van azzal is fenyegetőzik mert az ővé. Gyerekek vannak. Ő érez irántam még de én nem. Válópert ő adja be vagy is mióta el ment azóta csak mondogatja.
2021. márc. 29. 17:31
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add be te, nem mindegy?
2021. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!