Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem és a jelenlegi...

A volt férjem és a jelenlegi férjem neve megegyezik. Természetesen csak a vezetéknév. Kisfiút várok és nem szeretném az apja nevét adni ezen okból?

Figyelt kérdés
Sokat szenvedtem az első házasságomban. A két nagypapa neve is megegyezik. Egy régi magyar név. Most haragszanak rám mert a fiú az apja nevét kapja. Olyan nagy dolog hogy nálunk a nagyszülők nevét?
2021. márc. 30. 18:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Mi az a név?
2021. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Azért ne legyen az apja nevén a gyerek, mert a te exednek is az a vezeték neve?
2021. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
ez ezer éves szokás
2021. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
adhatjátok neki kötőjelesen is. ha az apja Kovács, te meg mondjuk Szabó, lehetne a kicsi Kovács-Szabó, vagy Szabó-Kovács.
2021. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
68%

Szerintem nem. :) Én mondjuk eleve nem nevezném el a fiamat az apjáról, mert én is anyukám után kaptam a keresztnevemet, és olyan rossz. XD

Ha őket mégis ennyire bántja, akkor legyen az csak a második neve, mármint a nagyapáé.

2021. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Most a VEZETÉKNEVET vagy a KERESZTNEVET nem akarod a gyereknek adni?
2021. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

"Kisfiút várok és nem szeretném az apja nevét adni ezen okból?"

"Most haragszanak rám mert a fiú az apja nevét kapja"


Hogy mi van most akkor???

Ha az azonos ex-mostani pár vezetéknév miatt nem adod a gyereketeknek ezt a vezetéknevet, az NAGYON gáz felfogás. Tudod te hány Szabó, Tóth van ebben az országban? Hidd el, nem csak te kerültél már ilyen helyzetbe.

Igenis ciki, hogy te ennyire nem tudsz a jelenlegi párodra fókuszálni már, hanem csak az előzőt emlegeted.

Jóhogy nem férjed nevet változtat miattatok, bexarás.

2021. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Én ezt nem értem. A vezeték nevét nem akarod neki adni vagy a keresztnevét? Bocsi de így nem tudok válaszolni:/
2021. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Mi van????
2021. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ha neked ez ekkora trauma volt, akkor hogy bírtál összejönni a jelenlegi pároddal tudván, hogy ugyan az a neve?
2021. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!