Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes erőltetni a jó kapcsol...

Érdemes erőltetni a jó kapcsolatot az exférjjel, ha az össze-vissza hazudozik, ígéret, aztán pedig letagadja, vagy azt mondja, hogy "időközben átgondoltam"?

Figyelt kérdés
A gyerekek már viszonylag nagyok, ha akarják, tudják tartani a kapcsolatot az apjukkal maguktól is. Idáig miattuk próbáltam tartani a normális kapcsolatot az apukával, de már úgy vagyok vele, hogy beszélőviszonyban sem érdemes maradnunk.
2021. ápr. 2. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt.

Azért a gyerektartást szedd ki belőle :)

2021. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd.

A gyerekek,ha szeretnék,majd megoldják a kapcsolattartást.

De ennek a civakodásnak semmi értelme.

2021. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod,csak megerősítés kell!

Az ilyen embert le kell s.arni.

Sajnos ez is csak a koporsóban fog változni,ha oszlásnak indul.

Kellemes Húsvetot!

2021. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek de egyformák...

Az enyém azt is letagadja, amit leírt. Kenytelen vagyok még tartani a kapcsolatot a gyerek kora miatt, azonban tény, hogy már csak írásban.

2021. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2: nincsen civakodás, éppen ellenkezőleg, mindig normális hangnemben beszélek vele, akkor is ha már majdnem felrobbanok belülről, amikor a szemembe hazudik újra meg újra.
2021. ápr. 2. 10:05
 6/10 A kérdező kommentje:
4: nálunk is ez van sajnos. Ha nem írta volna le előzőleg messenger üzenetben, akkor simán azt mondaná, hogy “ő ilyet nem mondott soha".
2021. ápr. 2. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5.

Akkor semmi értelme tartani a kapcsolatot semmilyen formában, ezt már meg is magyaráztad magadnak. Minek beszélsz egy olyan emberrel, aki felidegesít?

2021. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem érdemes.

Előben igyekszem annyira semlegesen udvarias maradni vele, mint egy random idegennel lennék, aki nem hazudott meg sunyiskodott még soha.

Írásban hűvös és tárgyilagos.

Nálam ennyi a "jó kapcsolat" maximuma, ami ebből kihozható vele. #4 vagyok.

2021. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érdemes. Ha a gyerekek már maguktól is el tudják dönteni, hogy mikor, és hányszor akarják látni az apjuk át, akkor te nyugodtan a háttérbe vonulhatsz. Legfeljebb, ha a gyerek mesél róla valamit, te vele beszélsz erről. De az exedhez ne legyen közöd, ha nem muszáj.
2021. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7: jó lett volna a gyerekeim apjával normális kapcsolatban maradni, mert annak ellenére, hogy férfiként nem megbízható, attól még reméltem, hogy emberileg az marad, de tévedtem.
2021. ápr. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!