Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előre megbeszéltük, mégse...

Előre megbeszéltük, mégse tartja hozzá magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problemám, hogy Apukammal már 2 hónapja megbeszéltem, hogy itt fog aludni a baratom (fel éve vagyunk együtt). Most, mikor megvan a konkrét időpont, hogy mindkettőnknek jó, akkor azt mondja hogy mégse szeretne, hogy itt aludjon a baratom, mert ő dolgozik és fáradt..Én ezzel nem értek egyet, mert nem bulit csapunk.. És ha most tényleg nem engedi meg, akkor elég nagyot csalódtam. Mit csináljak, hogy tartsa magát az igeretehez? Hibákért bocsi.

2015. dec. 6. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg, hogy egy másik időpont alkalmas lenne e, illetve, hogy mi a valódi ok.
2015. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Szeret,félt,és nem fogta fel,hogy felnőttél. Sok idő, és őszinte beszélgetés kellene köztetek.
2015. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
14 vagy 18 éves vagy, mert az nem mindegy?
2015. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Olyan szempontból mindegy hogy az apja már megígérte...így lehet kapcsolatot és bizalmat veszíteni tinikorban a gyerekkel.
2015. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Beszéljetek meg másik időpontot.

Apukádnak a barátod egy idegen. Így valóban kellemetlen lehet, ha ott van. Főleg ha nem egy nagy házban laktok.

2015. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Anyaként írok, mégis azt mondom, ha valaki valamit megígért, azt be kell tartani, ha csak nem jön közbe olyan, ami ellehetetleníti...

A dolgozom, fáradt vagyok szerintem csak kifogás, most fogta fel, mire mondott igent, lehet el se jutott az agyáig, amikor beleegyezett, és most vissza szeretne lépni... jobban oda kéne figyelni, ki mit ígér vagy enged, mert a bizalom nagy felelősség. Nem tudom, hány éves a kérdező, de abban igaza van, ha valamira ígéretet kapott, jogosan kéri a betartását.

2015. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Olyan, mintha féltene, és későn vette volna észre, hogy mibe egyezett bele.
2015. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Keressetek másik helyet!
2015. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kis házban lakunk, nem zavarnank..ő amúgy is olyan, hogy nem szeret elmenni sehova.. Stb. Engem az bánt, hogy megigerte, a barátommal is megbeszéltük, a barátomat ismeri és szereti is.. És az a baj, hogy elég makacs, tehát mikor megprobaltam vele beszélni nagyon elutasito volt.:(
2015. dec. 6. 13:07
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

csak félti h a kicsi lányát a saját házában pélora fenik...

megértem apud...független h volt már köztetek dolog vagy sem ..valószínű h volt de akkor is apád még félt fogadd el ne rimánkodj ...örülj h valaki tényleg foglalkozik még veled nem csak kamuból szeret :)

2015. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!