Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kibirta a kapcsolatod mikor...

Kibirta a kapcsolatod mikor kulfoldre mentel dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem aggodom, csupan statisztikailag erdekel, hany kapcsolat bomlott fel amiatt, hogy az egyik fel kulfoldi munkat vallalt (kenyszerbol, vagy sem, az mellekes) es hogyan hidaltatok at a hiany okozta nehezsegeket.

Nekem kibirta a kapcslatom, kivancsi vagyok, ki hogyan elte meg a tavolsagot?


2010. aug. 20. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nem!

a másik meg h ha a mostani is kimenne,páros lábbal rúgnám ki,.

2010. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért rúgnád ki páros lábbal?Tudom nekem is baromi rossz lenne ha kimenne az én barátom,nem nagyon örülnék neki. De ha valakinek mondjuk nagyon sokáig nincs munkája(és nem laknak még együtt tegyük fel) és adódna egy lehetőség, akkor szerintem más is gondolkodna rajta. Nem örökre menne ki. Unokanővérem férje fél évet volt kinn Londonba. Most már hazajött, és kicsit helyre rázódtak anyagilag. Az életben vannak fontos döntések. Én tutifix megvárnám.
2010. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk kibírta a kapcsolat, igaz én nem dolgozni mentem külföldre, hanem tanulni 1 évre. Nem mondom, hogy nem volt nehéz és húzós, de igyekeztük megoldani a kapcsolattartást interneten keresztül. Meg aztán félévkor haza jöttem vizsgázni, akkor kb. 1.5 hónapig itthon voltam és tudtunk találkozni.

Majd miután letelt az egy év, utána 9 hónapra szakítottunk (teljesen más okból).

2010. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en ferjem katona. 1-szer masfel evre ment, aztan tobbszor azota par (3-8) honapra. Kozben gyerekunk is szuletett, akit csak 1 eves koraban latott eloszor, megis itt vagyunk, szeretetben, boldogsagban elunk. Nagyon jo hazassag. Mindket felnek olyannak kell lenni, aki ezt birja, kulonben nem megy. Turelem kell hozza meg a leheto legkevesebb lelkizes, drama, hiszti. Ez a legfontosabb.
2010. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!