Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Amíg együtt éltünk, pocsék volt.

Mióta elköltöztem javult.

Most, hogy megszületett az unokájuk, oda-vissza vannak értem, de főleg a lányunkért.

2011. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Pont,mint az első.Csak nekem fiam van:))
2011. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám sajnos már nem él! Anyukámmal viszont minis is nagyon jó volt a kapcsolatom! Bízom benne, hogy ez még nagyon, nagyon sokáig így marad..
2011. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Amig otthon laktam,18 évig,borzasztó volt,főleg anyámmal.

Aztán suli miatt költöztem,anyám úgy gondolta,hogy majd ő beosztja a pénzem (melóztam +diákhitel),adjak oda neki mindent,ő visszaadja heti leosztásban.

Fél év alatt sikerült durván összeveszni,elszakadni.

Azóta javult a kapcsoaltunk,eltelt 6 év,2 havonta járok haza,egyébként telefon,igy tökéletes.

Igy tudunk örülni a viszontlátásnak.

Ha többet találkoznánk,nem lennénk jóban.

2011. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, gépelési hiba: mindig is
2011. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
röviden és tömören.egy nagy sz.r
2011. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

végülis jó. anyummal minden oké, meg tudunk beszélni egy csomó mindent, bár vannak vitáink is.

apámmal jó volt a viszony,amíg le nem lécelt. :-S én nem tudtam megbocsájtani neki

2011. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Anyámmal nincs kapcsolatom.Nagyon sok éve már hogy utoljára láttuk egymást.De ez nem is baj,hiszen neki a pia volt a családja.

Apámmal míg együtt éltünk olyan semleges volt.Tisztelem,becsülőm,mert felnevelt,de túl szigorú volt,túlságosan elnyomott,és csak az volt amit ő akart,így voltak gondjaink.Felnőttként segítem,támogatom,de már csak egy nyugdíjas öregember akit nagyon szeretek,még úgy is,hogy elfelejtette a sok sérelmet amit gyerekként kaptam tőle.De nem baj.Én egész életemben hálás leszek neki,hogy nem dobott az intézetbe a testvéreimmel együtt.(3 lányt nevelt fel tök egyedül)

2011. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Felszínes.Anyámat nem bírom elviselni,kiskorom óta.Nem terrorizált fizikailag,de lelkileg nagyon tönkretett.Persze mikor már elég idős voltam ahhoz, hogy felfogjam, hogy valótlan a viselkedése,akkor már könnyebb volt nekem.Szerencsére elköltöztem 19 évesen a suli miatt.Azóta jópár év eltelt,ha meglátogatom őket nagyon ki tud idegelni...Próbálok neki nem visszaszólni és csöndbe maradni,de nem ismer,nem tudja a jelenem,a múltam,mert nem bíztam benne soha.Mindig vágytam egy igazi anyukára...

Apukám szeretem tisztelem,ő sok mindenben támogat,csak sajnos sosem volt igazán rám ideje!

Azt megtanultam, hogy milyen ne legyek majd a gyerekeimmel..

(

2011. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Kicsi koromban anyu rengeteget dolgozott, apa nem foglalkozott velünk, így a nagyi "nevelt minket" aki engem nem csípett.

Tizenévesen elkezdtem anyámhoz ragaszkodni, aztán persze kamaszodtam, voltam veszekedések, 19 évesen költöztem össze a párommal.

Anyukámmal imádjuk egymást, minden nap beszélünk, apukámmal most javulgat a kapcsolatunk, de 20 évet nem lehet bepótolni :/

2011. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!