Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy legyek erős?...

Mit tegyek? Hogy legyek erős? Hogy éljem túl ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok. A férjem megint narkózik, nem csak füvet, hanem komoly drogokat fogyaszt amfetamint, metamfetamint. 3 hónapig normális volt, tiszta, letette önszántából, mert mondtam, hogy ha nem fejezi be, elhagyom végleg. Elutazott otthonról a legjobb barátja, aki általában beleviszi a bajba, és mig nem volt itthon a barátja minden rendben volt. Mellettem volt, minden gondolatom leste, mig nem narkózott addig egy arany ember volt. Mióta hazajött a barátja, megint elkezdte. Ettől rettegtem... addig hivta, mig el nem ment vele, pedig többször is ellenkezett, próbált nemet mondani, de végül rászedte. Teljesen más ember, nincsenek érzései, minden este elmegy, mostmár otthonról, mivel hazaköltöztettem, kidobtam. szivja az orrán a narkót, nem érdekli se a gyerek se én. Segiteni akartam rajta, azért nem hagytam el régebben, de most úgy érzem, belehalok a fájdalomba. Nem tudom, mit tegyek? hogy legyek erős? nem akarom a babát bántani , de jön a sirás és jön rám annyira fáj. A szülei a napokban bezáratják kezelésre 1 évre.

Ha hazajön megint retteghetek, hogy újra elkezdi. szerintem csak a környezetváltozás segitene, viszont úgy érzem soha nem tudok megbocsájtani neki már, magamra hagyott a bajban. Segitsetek, hogy birjam ki egyedül a szülést? Hogy legyek erős? belehalok a fájdalomba úgy érzem. ( a baba egészséges teljesen, mikor fogant, nem fogyasztott narkót )



2021. ápr. 11. 22:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellett volna egy drogosnak gyereket szülni pl.
2021. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

A szülei a napokban bezáratják kezelésre 1 évre.


Jaja, mert ez csak így megy.

2021. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Beindultak az esti mesék.
2021. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom, hogy ilyen kommenteket kapok. én tanácsot akartam kérni!

Mikor megismertem, nem volt drogos, és a babámat semmi pénzért nem öltem volna meg! De köszönöm szépen a negativ kommenteket.

2021. ápr. 11. 22:38
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

Mikor megismerted nem volt drogos,de 3 hónapja tiszta és te 30 hetes terhes vagy vagyis drogos volt amikor összejött a baba...én már csak azért elvetettem volna, mert ki tudja mit hoz a sors egy ilyen apával és milyen hatással van a magzatra,mert van pl. a kokain rá hatással.

[link]

de most már csak annyit tehetsz hogy akkor sem jössz össze vele, ha 1 év múlva kikerül, mert megsúgom az ilyen helyen csak összejönnek más drogosokkal és csak még jobban elmélyülnek benne amikor kijönnek...

2021. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
54%
Ha becseszik a rehabra, mikor vissza jön csak úgy nem fog visszaesni. A barátjától meg valahogy örökre el kell tiltani. Ez a megoldás
2021. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nincs hogy bezáratják a szülei, pláne nem egy felnőtt embert. Gondold át legközelebb a mesédet.
2021. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

úgy értettem, mikor megismertem nem volt drogos, amikor még jártunk és nem voltunk házasok.

nem gondoltam, hogy ilyen komoly a dolog. mióta a felesége vagyok, azóta jöttem rá, hogy ez nem csak fű egyszer kétszer, hanem komoly drogok.

nem eszik, nem alszik, reszket, sóvárog a szer után. nem akartam elhagyni, mert segiteni akartam rajta, mivel szeretem és nem akartam, hogy egy elveszett utolsó ember legyen. de rájöttem, hiba volt, mert én magam is rámentem. higyjétek el, amilyen fájdalmat most érzek, nem tudom szavakba önteni.

2021. ápr. 11. 22:51
 9/40 A kérdező kommentje:
én örülnék a legjobban, ha ez csak mese lenne, és nem lenne igaz, de sajnos ez a valódi életem. és igen, nincs ilyen, mivel nem önszántából megy, hanem kényszerzubbonyba viszik el kezelésre drága pénzért. a szüleinek szóltam, nem tudtam kihez fordulni, csak ők segithetnek.
2021. ápr. 11. 22:52
 10/40 anonim ***** válasza:
57%
Ilyenkor sokan pálcát törnek a kérdező felett (egyébként részben igazuk is van), de más napokon meg megy a "legalizálj", meg a "drog nem káros, csak az alkohol", "másnak nem árt vele" bullshit.
2021. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!