Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok. Megvolt a petesejt...

Lombikosok. Megvolt a petesejt leszívás tegnap, nektek is ilyen erős fájdalmatok volt utána? Alig bírok járni

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki 20 petesejtet sikerült leszívni. Ma reggel hívtam a klinikát azt mondták 15 volt érett és 3 termékenyült meg. Férjemmel vannak gondok, hereszövetből nyert spermiummal termékenyítették meg. Azt mondta a doki hogy nem lesz egyenlőre beültetés mert pihennie kell a petefészkeknek meg a szervezetemnek, tiszta puffadt vagyok. Azt mondta csak a következő ciklusnál lesz. Szerintetek is kevés a 3 embrió? Annyira izgulok, volt már valaki így? Válaszotokat előre is köszönöm.

2021. febr. 18. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A következő ciklusban ültetik be őket? Nem értem, addig mi lesz az embriókkal, lefagyasztják őket?
2021. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen már lefagyasztották.
2021. febr. 18. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is iszonyú fájdalmaim voltak 3 napig. Felkelni alig bírtam. Nekem 8 tüsző ért be, 8 petesejt lett leszívva és 4 termékenyült meg. Egyet kaptam vissza, 3 naposan és 3 ment a sítáborba5 naposan. Sajnos nem sikerült. Egy babát akarunk így egyet kértem vissza Meg is bántam. Inkább legyenek kis eséllyel ikrek, minthogy soha se legyen babánk. Mivel tb támogatott volt ígx 3 hónap múlva egy spontán ciklusban 2-őt visszakérek a harmadik marad fagyasztva.

Bőven jó a három embrió :)

2021. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is kegyetlenül fájt utána napokig. Miután felébredtem, perceken át csak hánytam és úgy éreztem magam mint aki mindjárt meghal, de én alapból nem tűröm jól a fizikai fájdalmat. 3 embrió jónak számít, átlagosnak.
2021. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem meghalok, én sem igazán bírom a fizikai fájdalmat, a gyomrom akkora mint egy 4hónapos terhesnek. Visszamentem ma a dokihoz azt mondta mivel ennyi petesejt volt nem csodálkozik hogy így fáj, de azt mondta nem vészes. Nem tudom mit szedjek már erre a gyomorfájásra
2021. febr. 19. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Komolyan mondom nagyon megrémít ez a lombik dolog. Én most készülök a 3. inszemre,utána lombik jönne.. de mostanában annyi ilyet olvasok,hogy fuu..

Végül jobban lettetek?

Siker lett?

2021. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne aggódj ez nem mindenkinél egyforma. Aznap még 3 nőnek volt petesejt leszívása és olyan vidáman fölkeltek nem volt semmi bajuk. Csak én jártam így akkor. Február 17-én volt a leszívás. Beültetés csak áprilisba lesz ha minden jól megy. Már semmit nem tervezek előre. Azt hittem leszívás után pár nappal meglesz. De a túlstimuláció miatt levannak fagyasztva az embriók.
2021. márc. 24. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Huu jó sokára ültetik be! De jobban lettél utána?

Remélem sikerül majd elsőre,nagyon drukkolok. :)

Sztem követem majd itt a történéseket :)

2021. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❣️Hat igen azért ilyen sokára mert túl lettem stimulálva. Sajnos nem kicsit. Persze jobban lettem de az én esetemben kellett 2és fél hét. De ez ritkábban fordul elő. Veled is minden rendben lesz csak pozitívan ❣️
2021. márc. 28. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!