Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem boldogulok a családommal....

Nem boldogulok a családommal. Mit tegyek? 18L

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
erre mit vársz?
2010. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Onallosag, ugy hivjak az ilyesmit es akkor csak a magad boldogulasaval kell foglalkoznod. Meglatogatod oket es pattansz ha mar nem birod...
2010. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent pontosabban?

Tudod,amíg otthon laksz kénytelen vagy alkalmazkodni. Ezen könnyen változtathatsz,mivel nagykorú vagy elköltözhetsz. De a legjobb az lenne,ha leülnél és megbeszélnéd a dolgokat a családoddal és hátha megoldódik a probléma! Sok sikert.

2010. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbálom, de csak jobban összeveszek velük... Mondom, ilyen nincs... :'( Azért kössz!!!
2010. aug. 22. 03:33
 5/5 Suhanc72 ***** válasza:
18 évesen konkrétan ittam, cigiztem, marihuána... Voltam néha a yardon (meraköcsögökbevittek)és azt hittem, mindenről a családom tehet> ilyen g.ci szüleim voltak. Most közel 40 évesen persze látom, hogy kiben volt a hiba. (Neked megsúgom: én voltam az aki sz.rtam rájuk és az érzéseikre és semmi nem tetszett, amit tettek vagy mondtak. Csak azt felejtettem el, hogy ők már voltak 18 évesek 40 éves szülőkkel, én meg még nem.) Ha a szüleidben nem bízol, de vagy olyan szerencsés, hogy van egy idősebb barátod/barátnőd, vele beszéld meg problémáidat. Meglátod, más színben fognak feltűnni a dolgok.
2010. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!