Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki már elmúlt 18 éves,...

Ha valaki már elmúlt 18 éves, és se szó se beszéd elmegy otthonról, akkor a rendőrség keresni fogja illetve erőszakkal hazaviheti?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Erőszakkal nem viheti haza, de azért ha szó nélkül elmegy, és senki nem tudja, hogy hol van, akkor egy idő után kereshetik.
2010. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hagyj egy levelet, hogy leléptél a francba.
2010. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Keresni biztosan fogják, de erőszakkal nem vihetik haza mert már nagykorú. De ha a szülők bejelnetik hogy eltűnt, akkor keresni fogják
2010. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Jah sztem is hagyj egy levelet, hogy pá.


Vagy ha nem akarsz vele bántani másokat akkor találj ki valami mesét nekik.

2010. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség megkeres és megkérdezik, hogy szeretnél e üzenni a családnak, akarsz e haza menni stb. Ha azt akarod, hogy hagyjanak békén, akkor annyit mondanak a családnak, hogy megtaláltak, de nem akarsz velük kapcsolatba lépni. És ennyi, ott le is zárták a dolgot.
2010. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire rossz otthon? Van hová menned? Levél az jó ötlet, írd meg miért, ki miatt mentél el hátha észbekap aki miatt van a dolog.
2010. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon csúnya vita volt. Mondtam apámnak, hogy már nem csak az ő kenyerüket eszem, az én pénzem is ott van a családi kasszában, erre azt üvöltötte, AKKOR KÖLTÖZZ EL! Hajnalban elmentem. nem kerestek. Te is erre készülsz? Szabadon távozhatsz, felnőttként, nem tarthatnak ott.
2010. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
bár már leírták,de azért még1x: a rendőrség bejelentés után keresni fogja az illetőt.Ha megtalálják közlik vele hogy XY jelentette az eltűnését.Megkérdezik hogy kapcsolatba akar e vele-velük lépni,vagy elárulhatják e a tartózkodási helyét.Ha úgy dönt hogy nem ,akkor a családdal(vagy aki jelentette) csak annyit közölnek hogy megtalálták a keresett személyt,de az titokban szeretné tartani hollétét,de szabad akaratából tartózkodik ott.
2010. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!