Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor vissza adjam a pénzt?

Most akkor vissza adjam a pénzt?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,van egy 17 éves öcsém. Szüleim adtak 30 ezer ft-ot,h el tudjak menni barátommal nyaralni egy hétre. Azért adták mert öcsémet meg elengedték és fiették neki a Szigetet,meg már 2 szer volt táborban is. Így akartak kompenzálni.

Tegnap este mikor hazajöttem,anyukám számon kérte rajtam h mire mennyit költöttem,meg h nem kellett volna az összes pénzt elcsesznem,nem tudom beosztani a pénzt,meg h ők azért megdolgoztak,stb...

Le voltam döbbenve,mert azt hittem h azért adtáka pénzt h érezzem jól magam. Erre hazajövök és nekem esik anyu,majdh nem vissza kérte a pénzt!

Arra gondoltam,h majd vissza adom nekik ha megkapom a fizetésemet. Öcsém azt mondja ne foglalkozzak vele,örüljek h adtak és mivel már elköltöttem nem tudnak mit csinálni


2010. aug. 22. 15:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
diákként szoktam eljárni dolgozni
2010. aug. 22. 15:14
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Te vagy a mindig terhes leanyzo?
2010. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne add vissza!

nem értem hogy miért hánytorgatták fel,amikor szivesen odaadták neked a pénzt!

No comment!

2010. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne add vissza, mondd meg nekik hogy az öcséd is elb.aszta a Szigetre.
2010. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem adjál nekik vissza valamennyit. Végülis ha dolgozol akkor tényleg abból kellett volna elmenned, Hisz gondolom úgy gondolják h nem a szórakozásodra keresnek. Vagy csak rossz napja volt, bejött valami váratlan kiadás stb s csak kibukott belőle. Mondd meg neki, h besegítessz ha kell.
2010. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem,szerencsére engem ilyennel nem piszkálnak :)

Csak ez h ők azért a pénzért megdolgoztak,én meg csak ugy elszórtam,felelőtlen vagyok,stb...

Hiába mondtam h nem költöttem sokat,mert maga a szállás 20 ezer ft- egy hétre igaz ebbe a reggeli meg a vacsora svéd asztalos benn volt. 10.000Ft-ot költöttem csak el egy hét alatt,ez azért nem olyan nagy összeg,ha vki nyaralni megy,vagy igen?

Elég bántónak éreztem h így lehordott anyu h felelőtlen vagyok,meg ilyenek...

ha nem adtak volna pénzt el se mentem volna nyaralni. A barátom igaz már mondta elötte is h menjünk,de én mondtam h nincs pénzem,úgy meg nem akarok. Aztán anyuék csak úgy adták a pénzt,és most meg le vagyok szidva h miért költöttem el. komolyan nem értem őket

2010. aug. 22. 15:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, mutterodnak valami baja lehet(bocsi), azért adták a pénzt hogy vigyázz rá azon a héten!?
2010. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

anyukád gondolom azt hitte h nem vered el.pont tegnap hallottam egy sztorit.h az apuka adni akart a fiának mert ment suliba ezer ft-ot(kajára stb)és a fiú meg mondta hogy neki elég ötszáz is.pedig ku.va gazdagok.

2010. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
30 nem sok egy hétre,mondhatni semmi.
2010. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
öcsém is azt mondja h ne foglalkozzak vele,de akkor is elég bántó nekem.
2010. aug. 22. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!