Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam vissza neki? :D

Figyelt kérdés
Párom nemrégiben megviccelt, mégpedig a kötkezőképpen: Úgy volt, hogy találkozunk, kimentem elé az állomásra, de nem szállt le a vonatról. FElhívtam, azt mondta lekéste, erre mikor megyek hazafelé, ott jön velem szembe. (áthozatta magát kocsival). Hogy adjam vissza neki ezt kis megviccelést ? Ötletek ?:D
2011. szept. 26. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Izgasd fel, aztán ne elégítsd ki.
2011. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy intelligencia szintre vall, amit a barátod művelt. Sok értelme nem volt...
2011. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küld el 1 SP koncertre.
2011. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem direkt, pont erre jöttek az ismerősei, és hát pont kapóra jött h azt mondja lekéste. :D
2011. szept. 26. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
legközelebb mikor jön vonattal kérd meg egy haverbarátnődet menjen ki veled fogd meg a kezét csináljatok ugy mintha járnátok. mikor leszáll mond meg neki hogy már nem kell neked mert már a másik lányt szereted, és megmondod neki hogy meg is vettem neked a visszaútra a jegyed átadod neki és az áll rajta : "kölcsönkenyér vcisszajár nagyon szeretlek veled akarok maradni ÖRÖKRE" ENNYI
2011. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam h lány vagyok, de amúgy nemrossz ötlet. :D Köszönöm a válaszokat. Méégmééég :D
2011. szept. 26. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel, ha keres. Mondd azt, bocsi, le volt némítva...
2011. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hááát akkor mond azt neki h terhes vagy a 17:46-os vagyok :P
2011. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah és tedd hozzá h nem tőle (utolsó vok) :)
2011. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem, hogy mi a bánat ebben olyan vicces...?

Kihív az állomásra, majd nem száll le, hanem kocsival viteti el magát hozzátok. O.o?


Mondd neki, hogy hivpozitiv vagy. Aztán röhögj, hogy háháh, csak vicceltem, valójában szifiliszes...

2011. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!