Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 13 éves lánynak...

Mit vegyek egy 13 éves lánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok. Nem tudom, hogy mit vegyek karácsonyra a bnőmnek ajándékba, ezért kérem a tippeket hátha valakinek van vmi jó ötlete! De vmi olyat ami kijön kb 1000Ft-ból!
2008. dec. 5. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Plüss maci és csoki, vagy vmilyen kozmetikai szer + csoki :) ezek kortól függetlenül szerintem minden barátnőnek tetszenek... Lényeg, hogy az ajándékok között legyen valami olyan is ami nem használati tárgy és nem lehet megenni, hogy megmaradjon emléknek... Nekem már egy teljes plüss maci gyüjteményem van ilyen alkalmakról :)
2008. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Nyakláncot,gyűrűt, karkötőt, fülbevalót, övet. Egy lány ilyen kiegészítőknek mindig örül és olcsón be lehet szerezni. Gyöngyöt veszel, a láncot te is megcsinálhatod, most nagyon divat. Barkács , hobbi boltokban érdemes körül nézned. Színes fejű gombostűkkel csodákat lehet készíteni sok türelemmel.
2008. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy mozi jeggyel!
2008. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
zoknit
2011. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!