Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Mit...

14 éves lány vagyok. Mit adjak anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

csinálj só-liszt gyurmából valamit. pl.: Gyertya tartót :D Én azt fogok :D És lehet színezni Bolero italporral. (Én ezt olvastam)


13/L

2010. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így kevés infó. Mit szeret?


Ha szeret olvasni, akkor egy könyvet.Szerelmes regény akár.

parfümöt

ajándékcsomag:amiben van édesség, kávé, tea, gyümölcs

vagy saját kezűleg is csinálhatsz neki valamit. pl süss.

sálat

vázát

illat gyertyát

2010. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeret olvasni, nem jó a kézügyességem, és már adtam neki ilyen kosarat..:S
2010. dec. 18. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
max 1500 ft-ért tudsz neki venni aromalámpát, bele illóolajjal..hangulatos és kellemes egy lakásba :)
2010. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

neves törölköző pl hogy a legjobb anya


ha szeret teázni tea csomag.

vagy kávé

mi a hobbyja? mit szeret?

2010. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezek már mind volt, vagy karácsonyra vagy névnapra vagy születésnapra vagy stb..:S de köszi h írtok, de még írhattok..:P
2010. dec. 18. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozott lehetőségek mellett nem fogsz tudni mindig mást adni neki..én pl a nagyszüleimnek éveken át édességcsomagot adtam, mert azt szerették...néha maradhat a jól bevált ajándék..:) Szoktam én is mást dolgokat adni, de mikor tudom, h valamelyik családtagomnak mi a kedvenc, akkor azt kap..öcsém pl mindig az imádott parfümjét és minden alkalommal örül neki. :) Találd ki, h anyukád mit szeret..mi nem ismerjük, neked kell tudni :)
2010. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom, de én mindig valami különlegeset akarok senki adni, és pl ékszertartót mégegyszer nem vehetek neki..stb..:S de pl mamám mindig könyvet kap :)
2010. dec. 18. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam venni a teszkóban kis fonott kosarakat,(299,ft)abba mindenkinek azt teszem amit szeret,édességek,tea,aszalt gyümökcs,gyümölcslé,karácsonyi szalvéta,szép gyertya,kozmetikai csomag,(Dove,Nívea,Axe,akármi)sós rágcsálni valók,közéjük dobálok diót,szaloncukrot,ferrero-t kibontva,kis karácsonyi csoki figurákat.Celofánba csomagolom,aztán mehet rá,az általam készített hatalmas masni.Évek óta ezt kapják a szeretteim,és mindig hatalmas sikere van,látom rajtuk hogy örülnek neki,mindig csodálják a kis csomagjaikat,hetekig ki sem bontják,csak nézegetik,hogy milyen szép ajándékot kaptak.olcsó édességet a Lid-ben veszek,kozmetikai dolgokat pedig a rossmannban,dm-ben.Kevés pénzből nagyon szép,mutatós csomagokat szoktam készíteni.Mindig nagyon örülnek neki,mint ahogyan Én is,hogy mindig minden alkalomra parfümöt kapok.Mániás vagyok..
2010. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!