Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet venni karácsonyra...

Mit lehet venni karácsonyra egy 80 éves mamának, akinek igazából semmire sincs szüksége?

Figyelt kérdés
Mindene megvan, sehova nem jár már el, halvány gőzöm sincs, hogy minek örül egy ilyen idős ember.
2010. dec. 21. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:

édesség

virág

meleg mamuszka

könyv

2010. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én nagyim 93 éves. Na neki sem tudunk már értelmeset venni évek óta. Ő mindig azt mondja,hogy gyümölcsöt! Azt is szoktunk, egy kis csokival, meg kávéval.
2010. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én valami jelképes dolgot vennék neki...pls egy szép közös képet bekereteztetnék,vagy egy bögrére rányomtanék képet,vaaaagy...hmmm esetleg valami kézzel csinált dolog (ajtódísz,agyagszobor)....vagy egyszerűen ha kávézik valami bögre + kávé...ilyenek jutnak most az eszembe:)
2010. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fénykép bekereteztetve a családról, vagy unokákról.
2010. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Filteres, vagy hagyományos szálas tea, gyógynövényes, vagy különlegesebb ízesítésű, attól függ mit kedvel. Kézkrém, arckrém, tusfürdő, vagy habfürdő,szappan, törölköző, konyharuha, keksz szép karácsonyi fémdobozban, ezek mind hasznos dolgok. Esetleg egy szép naptár.
2010. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én nagypapám nem örült igazán már semminek 80 év felett. Ettől függetlenül ő volt aki a legjobban várta a karácsonyt, szülinapját, névnapját. nagyon izgult, hogy milyen ajándékot kap. Imádta az édességet és nem igazán találta fel magát a modernebb ésességek terén :). Így minden ünnepre összeválogattam neki egy csomó olyan dolgot, amit nagyon szeretett + némi gyümölcs. Volt olyan, hogy joghurtot is tettem neki a fa alá. Ő az ilyen dolgoknak örült a legjobban.
2010. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi mindig valami fényképes ajándékot adtunk a nagyinknak. naptár, párna, simán bekeretezve a képek

meg ilyesmi :)

és ő ennek mindig nagyon örül.

A másik nagyimnak nem tudok ilyet elképzeni, kétlem h tetszene neki.

2010. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én horgoltam egy angyalkát a nagymamámnak.


Meg vettem egy mézeskalács illóolajat (két éve kapott párologtatót és idén megemlítette, hogy szereti használni).


Az illóolaj csak párszáz ft-os dolog (250 volt), + a lényeg inkább a horgolt angyalon van. Mivel én csináltam neki, remélem örülni fog, ha haszna nincs is, csak egy dísz.

2010. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

valami fogyóeszközt.

finom tusfürdő, különleges szappan, csoki, bonbon.


tudom, h ünneprontó leszek, de mi sok horgolt cuccot vettünk a nagyinak, mert imádta az ilyeneket. amikor meghalt borzasztó volt ezeket a cuccokat bedobozolni. :(

2010. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meleg puha zseníliazokni? Én azt vettem mamámnak, úgyis mindig fázik a lába :P
2010. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!