Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktál a barátoddal/barátnődd...

Szoktál a barátoddal/barátnőddel, férjeddel/feleségeddel közösen szórakozni járni vagy külön jársz el egy kisebb nagyobb társasággal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Általában együtt megyünk ide-oda, de egy héten egyszer a haverjaimmal beülünk valahova és neki is van egy "csajos estéje" a héten. Szerintem fontosak az együtt és a külön szerzett élmények is, hogy a kapcsolat jól működjön.
2010. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a férjemmel közösen megyünk, néha külön, ha pl lánybúcsú, legénybúcsú van, vagy egyikünk nem ér rá. De általában együtt szeretünk menni.
2010. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Is-is! Járunk együtt is, de külön is. Neki is elég nagy, és nekem is elég nagy baráti köröm van. Általában nekem heti 1x van lányos este. Akkor beülünk valahova dumálni. De van, amikor összehívjuk a barátokat, és közösen megyünk!
2010. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbször együtt megyünk a férjemmel. Kb. 3 havonta egyszer ő külön elmegy a haverjaival, és berúgnak, mint a csacsi. :) Cserébe én pedig minden héten egy délutánt a barátnőimmel töltök.
2010. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!